2726
عنوان

کسی مشاور خوب میشناسه؟

179 بازدید | 6 پست

خانوما من تو زندگیم با یه سری مشکلات خیلی شدید مواجه شدم و شدیدا احتیاج دارم یکی راهنماییم کنه.پیش مشاور رفتم ولی هیچی برا گفتن نداشت.کسی مشاوره خیلی خووب تو مازندران میشناسه؟حدامکان بهشهر ساری قایمشهر یا بابل.اگه کسی میشناسه لطفا معرفی کنه

میتونی تو اینترنت بگردی و مطب هاشونو پیدا کن اگه غیر حظوری میخوای شماره مشاور عمومی تو اینترنت هست زنگ میزنی و مشاور میگیری در ضمن همین سایت هم مشاور داره برو قسمت کلینیک سایت و به مشاور پیام بده حداکثر یه هفته طول میکشه جواب بده وقتش خالی باشه ۳ روزه جواب میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه کرج بودی ی مشاور میشناسم عالی استادمه خیلی دوستش دارم حرف نداره تو درمان مخصوصا زوج درمانی

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
2728
من پیشنهاد میکنم یه روانپزشک خوب پیدا کنین و برین پیشش اونا هم مشاوره میدن و اگه خودش صلاح بدونه یه ...

من تا پای محضر رفتم برا جدایی ولی برگشتم و یه ساله دارم همه ی تلاشمو میکنم برا درست شدن زندگیم اما نمیشهمشاور احتیاج دارم نه روانپزشک

میتونی تو اینترنت بگردی و مطب هاشونو پیدا کن اگه غیر حظوری میخوای شماره مشاور عمومی تو اینترنت هست ز ...

عزیزم من وقت حضوری میخوام و اینکه سرچ کردم و ادرس مطب زیاد هست ولی ادم کار بلد کمه!

عزیزم من وقت حضوری میخوام و اینکه سرچ کردم و ادرس مطب زیاد هست ولی ادم کار بلد کمه!

مشاور برای چیزایی مثل شغل ، درس و ازدواجه که معمولا مشاور ها توش اطلاعات دارن اما اگه با رفتار یا روح و روان کار دارین باید برید پیش روانشناس که با مشاور فرق میکنه یا روانپزشک که خود روانشناس ها اطلاع میدن معمولا برای اختلال های خاص یا رفتار و روان فرد دنبال یه متخصص خوب میگرده من تو رشت دکتر خوب سراغ دارم که وقتشون هم پره و خیلی ها مراجعه میکنن اما طرفای شما کسی رو نمیشناسم