2733
2734
عنوان

كسي كتاب معجزه شكرگزاريو خونده؟ سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 17185 بازدید | 30 پست
من از اینکه یه چیزیو تصور کنم بعد همون بشه بیشتر نتیجه دیدم و ارتعاش خوب فرستادن هم تاثیر داشته برام ...

ببين منم اينجوري نتيجه گرفتم .دانشگاه قبول شدنم در هر دو دوره و حتي خريد خونه تو محله اي كه ميخواستم. اما اونجوري نبود كه با تمرين خاصي انجام بدم .فقط ارزوم از دلم ميگذشت بعد از 2-3 سال همونا كه ميخواستم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ازاساتیدی که این معجزه رو باوردارن همین سوال کردم گفت انجام بده مطمین باش تاثیرشو میبینی هنوز فر ...

چقدر خوب. منم خيلي هرروز الهي شكر ميگم.اما گاهي هم شيطون گولم ميزنه انرژي منفي ميدم 

2731
ببين منم اينجوري نتيجه گرفتم .دانشگاه قبول شدنم در هر دو دوره و حتي خريد خونه تو محله اي كه ميخواستم ...

من یه بار یه جا میخواستم برم مهمونی دوست داشتم یکی که دوستش داشتم باشه بعد تصور کردم وقتی رفتم اونم اومده بود داشتم شاخ در میاوردم اخه اصن ربطی به صاحب خونه نداشت خوددم هنوز تو شک هستم حالا اینکه بگم چه جوری اومده بود طولانیه دیگه

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
اسمش معجزه شكرگزاري هست فك كنم. همون كه دوره 28 روزه داره و هر روز يه تمرين به خصوص

آره همونه که من دارم.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄

سلام سوالم درمورد معجزه شکرگزاری اینه که تمرینات فردا را امروز بخوان یعنی دقیقا چی؟؟؟؟؟؟بعد اینکه ده نعمتی که روز اول مینویسیم همونو تا ۲۸روز اینده هم تکرار کنیم یا نه روز اول ده روز روز دوم ده تا نعمت جدید بنویسیم با اولی کاری نداریم ؟؟؟؟اینکه رو یه نعمت متمرکز بشیم تا ۲۸روز یعنی ازلیست اول یکی رو انتخاب کنیم تا ۲۸روز اینده بندیسیم شکر کنین؟؟؟؟میخوام تازه شروع کنم راهنمایی لطفا؟؟؟؟؟

2738
سلام سوالم درمورد معجزه شکرگزاری اینه که تمرینات فردا را امروز بخوان یعنی دقیقا چی؟؟؟؟؟؟بعد اینکه ده ...

یعنی هرزوز 10تا موهبت و پیدا کنی و بنویسی و بابتش شکرگذاری کنی تا اخر 28روز 280 تا مورد واسه شکر گذاری داشته باشی

معمولا از نعمت هایی که در گذشته بهت داده شده هم باید سپاس گذاری کنی چون گاهی خدا نعمت جدید بهت نمیده چون هنوز شکر نعمت های قبلی ات نکردی

مثلا شما ممکن 5 سال پیش مثلا کنکور قبول شدی یا پول به دستت رسیده که بدون زحمت بوده و.... ولی هنوز شکری نکردی اول از داشته هات تو کل زندگیت شروع کن هر روز بعد برووو سراغ اتفاقات روزانه اینجوری قدرشناس تر میشی و کوچیک ترین چیزهااا هم برات اهمیت شکرگزاری پیدا می کنه شاید الان واسه یه حمام ساده شکر نکنی و به نظرت مسخره بیاد  برای شگرگزاری روزانه 

ولی وقتی به گذشته نگاه می کنی و شروع می کنی از اون دوران شکر کردن یاد خاطره ایی می افتی که فلان روز اب قطع شد تو هم داخل حمام موندی یهویی شکر به جا میاری که اب همیشه فراوان برای حمام کردند

این یه مثلب بود فقط

بعد وقتی از خواب بیدار میشی می تونی نعمت های گذشته ات شکر کنی وقتی می خوای بخوابی می تونی نعمت های طی روزت شکر کنی 

معمولا از نعمت هایی که در گذشته بهت داده شده هم باید سپاس گذاری کنی چون گاهی خدا نعمت جدید بهت نمیده ...

عزیزم من یسوال داشتم قسمت هشتمش میگه که روی قبض ها پرداخت نشده شکرگذاری کنی درحالی که هیچ کدوم از قبضا دس من نیست دس صاحب خونس

سلام 

ببینید یک سری از تمرینات رو باید اول روز انجام بدین و یک سری از مطالب رو باید از روز قبل بخونید و آماده بشین که فردا کارهای لازم با اون ها رو انجام بدین نقطه مشترک تمرینات این کتاب این هست که شما باید هر روز 10 مورد از مواردی که واقعا بابتش شکرگزار هستید رو بنویسید. 

این که شما بابت چه چیزهایی واقعا شکرگزار هستید خیلی خیلی مهمه، یعنی باید از شکرگزاری که انجام می دین واقعا حس خوبی بگیرید. 

ممکنه یک روز شما بابت باران باریدن شکرگزار باشید و اون رو توی لیست 10 مورد شکرگزاری تون بنویسید اما ممکنه فرداش دیگه از بابت بارون باریدن شکرگزار نباشید چون یک قرار داشتید که کنسل شده ، پس از این که بنویسید بابت بارون سپاس گزارم واقعا حس خوبی نگیرید، خوب اینجا نباید بنویسید. 

یعنی دقیقا هرچیزی که واقعا بابتش شکرگزار هستید رو بنویسید. 

اینجا خلاصه کتاب هست و میتونید هر روز یک روز رو بخونید و تمریناتش رو انجام بدین

نکته مهمی که باید رعایت کنید:

اگر یک روز انجام دادن تمرینات رو از دست دادین برگردین و از اولین روز تمرین رو شروع کنید، نترسید مسابقه و کنکور که نیست، چیزی از دست نمی دین فقط طول مدت تموم شدن کتاب و تمریناتش یک مقدار طولانی تر میشه

2706