2410
2553

اينكه تمريناشو صبح انجام بديم يا شب قبل از خواب؟

بعد در مورد اون 10 تا چيزي كه بابتش بايد شكرگزاري كنيم هرروز بايد اتفاقات خوبي كه اونروز برامون افتاده رو بنويسيم؟ مثلا بگيم خداروشكر امروز بارون اومد؟

تمرين هاش رو هر موقعه كه مى تونى انجام بده كلا تو طول روز باشه بهتره چون بيشتر مى تونى روش تمركز كنى ...

من تا 12 روز انجام دادم متاسفانه دم عيد كارام زياد شد ول كردم.دوبره ميخوام از اول شروع كنم.مرسي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبل از خواب برای تمام اتفاقات مثبتی که در طول روز اتفاق افتاده بود و دهم حس خوبی داده بود شکر گذاری میکردم. اما پیش می اومد که در طول روز هم برای داشته هایی که به چشمم میخورد شکر میکردم. زیاد در قید و بند ساعت و زمان خاصی نبودم

2720

اگه منظورت کتاب معجزه است که تمرین توش زیاد داره من اونو خوندم ولی تمرین هاشو انجام ندادم به جاش فقط از قانون شکرگزاری استفاده میکنم که عالیه و به نظرم از همه بهتر جواب میده. 

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2714
بايد كامل و درست انجام بشه تا نتيجه بده.منم  خداي ول كردن هرچيزي وسط راهم :))))

شکر نعمت نعمتت افزون کند

دیگه شبو روزو ساعت و زمان نداره

هروقت دلت خواست شکرگذاری کن

نتیجشم میبینی گلم

منم ازاساتیدی که این معجزه رو باوردارن همین سوال کردم گفت انجام بده مطمین باش تاثیرشو میبینی هنوز فرصت نکردم کامل انجام بدم ولی طی ده روز انجام دادم باورتون نمیشه رواون مطلبی که تمرکز میکردم باید درست شه انگار کاینات منو تو مسیرش گذاشت وحل شد وقتی تو دایرش قرار بگیری انقد اتفاقای خوب برات رقم میخوره خود خدا هم گفته همیشه شکر گذار باشید

اون زمانی که انجام میدادم خیلی. هم برای روحیه ام و مثبت اندیشیم خوب بود چون تمرکز ادمو میبره روی داشته ها و شکر گذار بودن براشون. حتی برای کوچک ترین چیزهایی که در طول روز پیش می اومد. هم اون بخشی که میگفت قبل از بدست اوردن چیزی بخاطرش شکر گذار باشید رو اونقدر با حس خوب و مثبتی انجام میدادم که همیشه فکر میکنم دلیل خونه دار شدنمون همون تمرینات و تمرکز روشون بود. آخه اون زمان اصلن فکرشم نمیکردیم که بتونیم خونه بخریم.

اگه منظورت کتاب معجزه است که تمرین توش زیاد داره من اونو خوندم ولی تمرین هاشو انجام ندادم به جاش فقط ...

اسمش معجزه شكرگزاري هست فك كنم. همون كه دوره 28 روزه داره و هر روز يه تمرين به خصوص

بايد كامل و درست انجام بشه تا نتيجه بده.منم  خداي ول كردن هرچيزي وسط راهم :))))

من از اینکه یه چیزیو تصور کنم بعد همون بشه بیشتر نتیجه دیدم و ارتعاش خوب فرستادن هم تاثیر داشته برام 

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
2706