2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوراکی که معمولا لقمه خونگی میبرن ولی در هفته دوبار بهشون نفری پانصد یا هزار میدم از بوفه خرید هم کنن. دختر بزرگم هفته ای یه مداد مشکی مصرف میکنه با ماهی یک بسته مداد رنگی 

2456

من از مهر باید بدم خرید برای پسرم الان نمیدونم 

مهر  میره پیش دبستانی 😊😊

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2714

بچه های من خیلی ولخرج وپول هدر کنن دیگه دارم کم میارم هر روز دفتر ومداد وخودکار بااینکه توخونه میوه وتنقلات هست یکسره پول میخوان براخوراکی 

خدایا شکرت برای همه چیز😘
بچه های من خیلی ولخرج وپول هدر کنن دیگه دارم کم میارم هر روز دفتر ومداد وخودکار بااینکه توخونه میوه ...

خب از اول اینطور بار آوردیشون. بهشون پول بده و بگو این مال سه روز یا یک هفته هست بهشون یاد بده چطور مدیریت کنن و حتی پس انداز داشته باشن. دختر من خورد خورد 100 هزار تومن برای خودش جمع کرده 

خب از اول اینطور بار آوردیشون. بهشون پول بده و بگو این مال سه روز یا یک هفته هست بهشون یاد بده چطور ...

ممنون آره باید یه فکر اساسی کنم

خدایا شکرت برای همه چیز😘
ممنون آره باید یه فکر اساسی کنم

مثلا تنقلات نخرید و بگید بهش که پولاتو جمع کنید برای خونه خرید کنیم. در ضمن یادتون باشه اجازه بدید از پس انداز خودشون خرج کنن تا معنی هزینه رو بفهمن بدونن اگر ولخرجی کنن پول تموم میشه. خیلی هم بد اخلاقی نکنید 

سلام شما تو تاپیک مدیریت هزینه ها بودین 

یه تاپیک جدید بچه ها زدن 

بیاین بازم دور هم باشیم بهم انگیزه بدیم💝💪

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1887037/دوستان-عزیزی-که-تو-تاپیک-مدیریت-هزینه-ها-و-صرفه-جویی-بودید?page=7

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706