2737
2734
عنوان

کیا با کلومیفن پسر دار شدن تو رو خدا بیایید نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 221623 بازدید | 192 پست
سلام  منم تحت نظرم واسه پسرزایی دکتر کلومفین نوشته  امشب  اخریشو میخورم. فردا باید ...

عزیزم باردار پسر شدین؟

خدایا میشه یه نی نی سالم بزاری تو دلم خسته شدم از انتظار ..خونمون منتظر صدای خنده نی نی مونه .. جای یه بچه خالیه تو زندگیمون ...یا رب نظری🙅👪
عزیزم باردار پسر شدین؟

هنوز نه

کماکان گرفتارم

منتها دیگه رژیم رو ول کردم هم خسته شدیم هم ضرر داشت بیشتر ادامه میدادیم

و بعد از ماه ها این ماه بدون هیچ قرص و آمپول و رژیمی اقدام داشتم  دعا کن واسم 

امروز موعدم بوده ولی هنوز نشدم 

خدا کنه نی نی تو دلم باشه و گل پسر باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هنوز نه کماکان گرفتارم منتها دیگه رژیم رو ول کردم هم خسته شدیم هم ضرر داشت بیشتر ادامه میدادیم و ...

انشالله باردار باشی گلم اونی باشه که میخای😍😍😍

خدایا میشه یه نی نی سالم بزاری تو دلم خسته شدم از انتظار ..خونمون منتظر صدای خنده نی نی مونه .. جای یه بچه خالیه تو زندگیمون ...یا رب نظری🙅👪
2731
دکتریکباربه من کلومیفن داد دوقلوباردارشدم دختروپسربود جنسیتشون اما توماه شش بارداری به خاطر رحم دوشا ...

منم عین تو شدم دوقلو حامله بودم ی دختر ی پسر شیش ماه دهانه رحمم باز شد افتادن الانم تو اقدامم دکتر بهم کلومیفن داده میترسم بازم دوقلو بشه

منم با کلومفین باردارم دوتا گل پسر فقط باید روز تخمک گذاریت اقدام کنی من شبی که فهمیدم رژیم خاصی رو ...

سلام عزیزم شما با کلومیفن دو قلو دو تا پسر دارین؟؟میشه به منم کمک کنین

به سلامتی حکم که یاد داد،اگه تک باشی از شاه بالاتری..........
2738

من روزهای تخمک گذاری اقدام کردم نمیدونستم پسر میاره. من و شوهرم دلمون میخواد بچه اولمون دختر باشه قرص کلومیفن خوردم که دوقلو دختر بشه اما یکی شد و خداروشکر دختر شد. همه علائمم هم پسر بود وقتی گفت دختر. انقد ذوق کردم که صدام گرفت

برای پسردار شدن فقط باید روز تخمک گذاری اقدام کنید.

از داروخونه کیت تخمک گذاری بگیر. از ده روز بعد از شروع پر ،یا وقتی ترشح دیدی بزن .

تخمک گذاری علایمی مثل ترشح و یه درد خفیف زیر شکم و گرمای بدن هم داره.

قرص و دارو تاثیری نداره

اگه میخوای پسر دار بشی بیا بگم چیکار کن.اگه دوره هات ۲۸ روزس از روز یازده پریودت یک شب در میان تا روز ۱۶ نزدیکی داشته باش والسلام.خودتم باید ارضا بشی حتما.قبل تخمک گذاری  و بعدش رابطه نداشته باش.قطعا پسره.مال منم پسر شد