2726
عنوان

کی به شوهرش اعتماد کامل داره؟؟؟؟

591 بازدید | 63 پست

خانما واقعا هیچوقت نباید به شوهر اعتماد داشت؟؟؟؟

من این یکی دوماه که مدام نینی سایتم همش تاپیک خیانت میخونم .هی گیر میدم ب نامزدم و شکای الکی میکنم بعدش که بیچاره توضیح میده میفهمم تهمت زدم .

هرهفته دعوامون میشه بخاطر شکاکی هام 

من ندارم 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ندارم  و نخواهم داشت همیشه یه جای شک برای خودم میذارم که اگه چیزی شد اسیب نبینم

دقیقا😌این دوره زمونه ب هیـــــچکس اطمینان کامل نباید داشت

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

عزیزم شکاک نباش آدم بخواد خوب باشه خوب میمونه با کنترل کردن هیچکس عوض نشده ذات آدم باید خوب باشه من که به شوهرم اعتماد دارم و اصلا هم بهش گیر نمیدم خودش بیشتر میاد سمتم گیر دادن فقط باعث دوری و پنهون کاری میشه همین

کسی که به پشتکار خود اعتماد دارد ارزشی برای شانس قائل نیست☝✋
2706