2733
2734
عنوان

کسی نامه نوشتن به فرشته هاروبلده

358 بازدید | 39 پست

چندتا مشکل دارم دقیق نمیدونم چی بنویسم وبه چه فرشته ای ؟

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اسم فرشته ها رو نمیدونم

فقط قربونشون برم عزراییل و جبرئیل😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2731

از خدا و فرشته تشکر کن،بعد خواسته هاتو با جزئیات بگو،مثلا مرسی فلان چیز و بهم به زودی میدی،خیلیم تشکر کن و هندونه بزار زیر بغلش 😂

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

بنویس با عرض سلام و خسته نباشبد اینجانب فلانی در نورخه فلان فلان درخواست را دارم لذا خواهشمندم در اسرع وقت رسیدگی شود

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان
به عزرائیل بنویس بیاد ببرت آخه توحیفی اینجا بمونی 

چه بی ادب وقتی اطلاع نداری حرف نزنی نمیمیری

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2738
از خدا و فرشته تشکر کن،بعد خواسته هاتو با جزئیات بگو،مثلا مرسی فلان چیز و بهم به زودی میدی،خیلیم تشک ...

خوب مشکلم اینه که دقیق نمیدونم چی بخوام

به عزرائیل بنویس بیاد ببرت آخه توحیفی اینجا بمونی 

من واسه ابن کاربر گزارش زدم لطفا بقیه هم بزنید ادم واقعا بیتربیت هستش از این افراطی هاست

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان

من فقط نامه به ممد بلدم بفرستم

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
عزيزم نامه به فرشته كه فكر نكنم تو روايات و احاديث اومده باشه بجاش بي واسطه با خود خدا حرف بزن با ...

بالاخره فرشته ها وجود دارن دیگه مخصوصا دوفرشته نگهبانمون که دینمونم هست

2706