موضوع بحث

متخصص زنان و زایمان در شیراز

20854 بازدید | 9 پست
لطفا یه متخصص زنان و زایمان در شیراز به من معرفی کنید.اگه آدرس یا شماره تلفن هم دارید برام بذارید ممنون میشم.
1390/01/31
|
14:25
تارا جان من شیراز نیستم ولی دکتر "گلناز سرور" مطبش تو سینما سعدیه. دکتر مامانمه خیلی حالیشه.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
عزیزم اگه برای قبل از بارداری میخوای بری منظورم برای باردار شدن هست و خدایی ناکرده مشکلی داری برو البرزی چون متخصص بیماریهای زنان هست شمارش 6281444 واگه برای دوران بارداری میخوای بری فرحناز یوسفی- محمود ارسلان زاده -حرف ندارن فرحناز یوسفی عصرها هست ولی ارسلان زاده از ساعت 12 هست تا 3 باید 12 یا یک کم زودتر اونجا باشی تا نوبتت بشه

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سلام متخصص خوب بخم معرفی کنید
من مشکل تخمدان دارم تا یک سال دیگه قصد بارداری ندارم اما بهم میگن چون مشکل داری از الان باید اقدام کنی تا یک سال دیگه حامله شی یه متخصص خوب می خوام برای چکاب ممنونم
سلام متخصص خوب بخم معرفی کنید
من مشکل تخمدان دارم تا یک سال دیگه قصد بارداری ندارم اما بهم میگن چون مشکل داری از الان باید اقدام کنی تا یک سال دیگه حامله شی یه متخصص خوب می خوام برای چکاب ممنونم