2737
2734
عنوان

میرم پابوس امام رضا💖

194 بازدید | 38 پست

سلام دوستای گلم .خدا بخواد امشب راهی مشهد هستیم .اگر لایق باشم نائب زیاره شماها هستم برای همه ارامش و سلامتی میخوام ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که سفرمون بی خطر باشه.☺

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

التماس دعاى فراوون💖🌹

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد💔 با خدا باش و پادشاهی کن...💖 

خوش بسعادت😍😍واسه امضای من دعا کن..دخترمو ببرم پابوس😍😍😍صلوات فرستادم😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهم صل علی محمد وال محمد

توروخدا برام دعاکن خیلی محتاجم

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

التماس دعا

"بسم الله الرحمن الرحیم" اللهم صل علی محمد و ال محمد السلام علی الحسین ربنا هب لنا من ازواجنا و ذریاتنا قره اعین واجعلنا للمتقین اماما
2738
خوش بسعادت😍😍واسه امضای من دعا کن..دخترمو ببرم پابوس😍😍😍

چشم حتما گیسو جان انشالله دختر گلت سر وقتش به دنیا بیاد

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
چشم حتما گیسو جان انشالله دختر گلت سر وقتش به دنیا بیاد

فدات دوستم😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
الهم صل علی محمد وال محمد توروخدا برام دعاکن خیلی محتاجم

چشم حتما

خوشا به سعادتت...

واست صلوات میفرستم که ان شاالله سالم برید و برگردید و سفر خوبی داشته باشید تو هم تو رو به خدا دعام کن عزیزم....

واقعا دلم هوای حرم آقا رو کرده....

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
2706