2733
2734
عنوان

دخترم تالاسمی اینتر مدیا (بینابین) دارد

| مشاهده متن کامل بحث + 5545 بازدید | 29 پست
عزیزم شوهر من تالاسمی اینترمدیا هستش .این تالاسمی باعث میشه طحال بزرگ بشه.سنگ صفرا بیلی روبینی بگیری ...

ممنون عزیز که جواب دادین سقط کردم اما جون دادم و الانم جونی ندارم انگار خودمم مردم با اون بچه  تک تک سلول های بدنم میخواستش و الان تک تک سلول هام داره دنبالش میگرده 

انگار گمشده دارم روحم سرگردون شده

همسرتون خدایی نکرده نیاز به تزریق خون هم دارن؟

اگه خودتون مینور نیستین انشاالله  و قطعا دخترتون مینور میشه چون فقط میتونه یکی از ژنها رو بگیره و این میشه مینور و یه انسان معمولی ولی ناقل

اگه خودتون مینورین که پس cvs, ندادین؟

چقد گوشت تلخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم آزمایشات ژنتیک انجام دادیم آزمایشگاه نجم ابادی تهران انجام دادم که گفتن نیاز به آمنیوسنتز نیس من ...

سلام منو شوهرم هردو مینوریم چطور تو cvs نجم آبادی تشخیص نداده که اینترمدیا هستین شما هر دو مینور بودید یا یه مشکل دیگه داشتید 

2731

بتا تالاسمی یک اختلال خونی بوده که تولید هموگلوبین را کاهش می دهد. هموگلوبین یک پروتئین حاوی آهن در سلول های قرمز خونی بوده که اکسیژن را در سرتاسر بدن حمل می کند.

برای اطلاعات بیشتر راجع به بتاتالاسمی روی لینک زیر کلیک کنید

بتاتالاسمی

2738
2706