2726
سلام دوستان خوبم
دختر من دو سال و یک ماهش است
بعد از آزمایش خونی که از دخترم گرفتن مشخص شد تلاسمی اینتر مدیا (بینابین) دارد
یعنی بین مینور و ماژور است
کسی تا به حال همچین مشکلی داشته؟
من ساکن خوزستان هستم .اهواز پیش متخصص کودکان و خون بردم
دکتر گفت باید تحت نظر باشه
خطر ناک نیست ولی باید تحت نظر هم باشه و در حال حاضر مشکلی نداره
برای اینکه خیالم راحت بشه می خوام دخترم رو بیارم تهران
هم برای آزمایش مجدد(آزمایشگاه مجهز و دقیق) و هم پیش یه متخصص خوب
اگر کسی رو می شناسید خوشحال می شوم کمک کنید
خانمم تالاسمی مینور است و من مشکلی ندارم
آخه نباید اینجوررررررررر بشه
سلام

با توجه به اینکه مادر سوفیا مینور و شما سالم هستید این بیماری خیلی عجیبه ! چرا همون اهواز دوباره آزمایش نمیدین که خیالتون راحت بشه ؟ حداقل تا زمانی که یک دکتر مجرب تو تهران پیدا کنید !

تالاسمی اینترمدیا به نسبت انواع دگیر حتی ماژور به مراقبت بیشتری نیاز داره

امیدوارم تشخیص پزشک اشتباه بوده باشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا تو این سایت دوستان دکتر یاسمن ابطحی را معرفی کرده بودند ... متخصص کودکان و فوق تخصص خون و انکولوژی ...

شماره مطب :88710650

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2728
من و همسرم هر دو آلفا تالاسمی داریم. آزمایش ژنتیک انجام نداده بودین قبل از بارداری همسرتون؟
برا ما تو تهران یه آزمایشگاه معرفی کرده بودن. فردا اسم و آدرسشو براتون به ایمیل نی نی سایت تون ایمیل میکنم. ببرید از دخترتون نمونه خون بگیرن و نوع تالاسمی رو دقیق مشخص کنن.1 ماه زمان میبره ولی دقیقا مشخص میشه...
و این آزمایش رو هم متخصص خون و هم متخصص کودکان میتونه براتون معرفی بده. نگران نباشید. و با آرامش کامل پیگیری کنید. اگر ماژور بود و یا حاد حین تولد باید متوجه میشدن. و باید بگم که با آزمایش معمولی نوع تالاسمی معلوم نمیشه خودتون رو نگران نکنید.
من و همسری هم هردومون تالاسمی مینور هستیم....گفتن الفا هست.....تو خیابون ولیعصر ازمایشگاه زینلی متخصص همین بیماری هاست.که هردومون ازمایش دادیم.یک ماه طول کشید تا جواب بیاد .گفتن ازمایش کشت خون هست....جوابش اومد گفتن مشکل خاصی ندارین...
شمارش رو پیدا کنم حتما براتون میذارم...میتونید تماس بگیرید.احتمالا راهنماییتون میکنن....
من خانه ام را پر از رنگ میکنم، پر از عطر زندگی، گل میخرم، نان گرم میکنم، شعر مینویسم، و باور میکنم کلام فروغ را؛ زندگی یعنی: همین بهانه های کوچک خوشبختی  
سلام منم یه پسر اینتر مدیا دارم هموگلوبین اچ. باید مراقب شون بود تا تغییر قیافه ندن مراقبت ازشون خیلی مهمه سعی کنین آزمایشات شون و هر دوماه انجام بدین. این بچه زیاد تب میکنن.
منم آزمایشات ژنتیک انجام دادیم آزمایشگاه نجم ابادی تهران انجام دادم که گفتن نیاز به آمنیوسنتز نیس منم ندادم که الان این شد بازم خدا رو شکر تو بارداری دومم هم جنین 17 هفته هموگلوبین اچ بود که به استه خودمون سقط کردیم کسی هم اگه سوالی داشت بپرسه
منم آزمایشات ژنتیک انجام دادیم آزمایشگاه نجم ابادی تهران انجام دادم که گفتن نیاز به آمنیوسنتز نیس من ...

ببخشید شما و همسرتون مینور هستید؟چرا بهتون گفتن امنیوسنتز لازم نیست؟

عشق چشم قهوه ایِ من الهی همیشه سایه ی قشنگت روی سرم باشه.        لطفا برای خوشبختیمون داشتن نی نی های سالم برامون دعا کنید 
منم آزمایشات ژنتیک انجام دادیم آزمایشگاه نجم ابادی تهران انجام دادم که گفتن نیاز به آمنیوسنتز نیس من ...

سلام  تو خدا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه ماهم  زوج تالاسمی مینوریم

الان امینوسنتز دادیم جنینم اینترمدیاس دکتر به خودمون واگذار کرده برا سقط من چکار کنم ایا سقط کنم یا نگهش دارم

چقد گوشت تلخ
شما بودین جنین اینتر مدیا رو سقط میکردین؟

عزیزم شوهر من تالاسمی اینترمدیا هستش .این تالاسمی باعث میشه طحال بزرگ بشه.سنگ صفرا بیلی روبینی بگیری که در آینده باعث مشکلاتی میشه ورنگ پوستشون زرد رنگ میشه و مشکلات دیگه .به نظر من البته خودت مادری اگه دوس داری فرزندت در آینده عذاب نکشه سقط کن میدونم خیلی سخته اما به نفع خودت و بچته.منم یه دختر دارم اونم تالاسمی رو متاسفانه از همسرم به ارث برده البته نمیدونم اینترمدیا شده یا نه فعلا که به ظاهر سالمه.

2706