2726

سلام بچه ها، من یه تیشرت دارم که ۱۷ ساله دارمش!!! چون ازین سایز بزرگا هست هنوزم تنم می ره!!

یه شلوار خونگی داشتم ۱۲ سالللل پوشیدمش!!! اون قدر سبک و راحت و سایزم بود که خدا می دونه، اخیرا ردش کردم بدن به خانواده های فقرا  اونا استفاده کنن!!

یه مانتو هم هست ۷ سااااله پوشیدمش اما الان برام تنگ شده مججججبورم ردش کنم بدن به فقیر!!!

خسییس نیستما!! اما الان هر چی می خری می گن فری سایزه بعد می یاری می بینی تنگه!! 

اما من با این سه تا راحت بودم!

کسی هست ازین لباسا داشته باشه؟

در ضمن کفشی که پامه سه ساااله دارم می پوشم هنوزم تا یه سال دیگه می خوام استفاده کنم!!!

لطفا افرادی که به قصد تمسخر و لودگی وارد تاپیک می شن بفرمایند بیرون...

از دوستان مودب و مهربانم صمیمانه تشکر می کنم.

در ضمن عکس نخواین ممکنه اطرافیانم از روی کفش و لباس بشناسن..

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

ب تو میگن  زن زندگی منم دوس داشتم اینجوری باشم ولی متاسفانه نمیتونم 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ب تو میگن  زن زندگی منم دوس داشتم اینجوری باشم ولی متاسفانه نمیتونم

قربونت

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

منم یه لباس خوججل داشتم از سال ۹۲ میپوشیدم مامانم گرفت انداختش سطل اشغال گفت گشاد شده برات بد وایمیسه😭😭😭

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚

هستن یه لباسایی که یادگاری نگه داشتم مثل لباس نامزدی و عقد و عروسی...ولی خب هیچ لباسی چندین سال مدام آدم بپوشه کار نمیکنه ..

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2706