2737
2734
عنوان

مریضای دکتر آمنه شیرین ظفرقندی میشه بیاین لطفاا

| مشاهده متن کامل بحث + 7731 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان زایمان طبیعی رو چقدر میگیرن دکتر طفرقندی؟

سلام

من سزارین کردم پیششون بیمارستان خاتم و کل هزینم شد 5 میلیون و 300 هزار تومن. نمیدونم برای زایمان طبیعی چقدر میشه هزینه.

">">خدای مهربانم ازت متشکرم که به بهترین وجه خبر اومدن نی نی عزیزمون رو بهمون دادی خودت نگهدار همه نی نی ها و نی نی ما باش. فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین. برای سلامتی همه نی نی ها بیایید صلوات بفرستیم و دعا کنیم.
2731
سلام دوستان زایمان طبیعی رو چقدر میگیرن دکتر طفرقندی؟

دلیل انتخاب دکتر ظفرقندی نزدیک بودن ب خونم بود ک اشتباه بزرکی کردم خداروشکر پیش ایشون نرفتم دیگه و از همون سه ماهگی عوضش کردم چون به خاطر حرف منشی خودش زمان انجام غربالگری دوم رفتم پیشش و کلی هم منو دعوت کرد و گفت دیر شده و فلان ,اصلا ی وزن نمیکرد منوبعد رفتم مرکز امید ,ی مدت اونجا تحت نظر بودم خانم شجاعی که خودشون رفتن کانادا برای درس و نمی‌دونم چی که همه به امید ایشون میرن اینم با زبون بازی میپیچونه و‌میکه من نیستم خانم صدر بودن جاشون که خیلی مامای دلسوز بودن(ایشون هم جدا شدن از ایشون ب خاطر ی سری مسائل و خیلی ناراضی بود طفلک) اما در آخر خدا خواست که برای زایمان سزارین برم  پیش خانم دکتر اخوان طبیب و سزارین کنم خدا خیرشون بده عالی هستن عالی 

کلا در انتخاب پزشک خوب از اول موفق نبودم بازم خداروشکر که در آخر خدا کمکم کرد الانم فقط به همه میگم دکتر اخوان ،علاوه بر ماهر بودن خیلی با اخلاق و انرژی مثبت هستن