2726

بچه ها جون کسایی که پیش دکتر امنه شیرین ظفرقندی زایمان انجام دادین میشه از کارشون بگین؟. راضی بودین؟ زایمان طبیعی بیشتر تاکید دارن یا سزارین یا براشون فرقی نداره. ممنون میشم راهنماییم کنین❤️

اول از همه، خودت به خودت احترام بگذار!
من پیش ایشون زایمان نکردم اما کارشون خیلی خوبه برای مریض وقت میذاره و خوب توجه میکنه

مرسی از جوابت عزیزم، از زایمان هاشون اطلاعی نداری؟

اول از همه، خودت به خودت احترام بگذار!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام 

من باردارم و  چند هفته است به ایشون مراجعه می کنم. 

دیروز در جواب من در مورد نوع زایمان گفت که اصل، بر زایمان طبیعی هست اما اگر شرایط ایجاب کنه یا مریض اصرار به سزارین داشته باشه، سزارین انجام می شه. 

دکتر باحوصله ای هستند. من از این که تحت نظر ایشون هستم راضی هستم و اگر بتونم خودم رو به زایمان طبیعی قانع کنم حتما پیش ایشون انجام می دم چون تعریفشون رو از دوستم که تجربه زایمان طبیعی پیش ایشون رو داشتند، شنیدم. اما الان نمی دونم واسه سزارین هم خوب هست یا نه. سزارین خانم دکتر طیبه ماپار رو خیلی زیاد از کسایی که پیش ایشون تجربه داشته اند شنیدم. از قبل زایمان هم تحت نظر ایشون بودم تا ماه پیش اما به علت سن بالا، کم حوصله هستند که من نتونستم طاقت بیارم و با تحقیق رفتم پیش خانم دکتر آمنه شیرین ظفرقندی.

سلام

منم چند ماهی هست پیش خانم دکتر آمنه شیرین میرم. اتفاقا من تعریف سزارین اش را از دوستم که با ایشون سزارین کرده بود شنیدم و میخاستم بدونم برای زایمان طبیعی هم به همون خوبی هستند یا نه. گلنار جان شما زایمانت کی هست؟ اگه زایمان کردی پیش خانم دکتر آمنه شیرین لطفا بیا تجربتو بگو و بقیه دوستان هم. ممنون.

">">خدای مهربانم ازت متشکرم که به بهترین وجه خبر اومدن نی نی عزیزمون رو بهمون دادی خودت نگهدار همه نی نی ها و نی نی ما باش. فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین. برای سلامتی همه نی نی ها بیایید صلوات بفرستیم و دعا کنیم.
من تجربه دو تا سزارین رو با ایشون داشتم دکتر با تخصص و خوبی هستن فقط گاهی اوقات کمی بد اخلاق هستن و ...

ممنون. یعن از کسی هم نشنیدید تا حالا که تجربه زایمان طبیعی با ایشون داشته باشه؟

هر کی را تا حالا دیدم و شنیدم سزارین فقط داشته با خانم دکتر آمنه شیرین. خیلی دلم میخاد کسی که تجربه طبیعی داشته هم ببینم راضی بوده یا نه.

">">خدای مهربانم ازت متشکرم که به بهترین وجه خبر اومدن نی نی عزیزمون رو بهمون دادی خودت نگهدار همه نی نی ها و نی نی ما باش. فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین. برای سلامتی همه نی نی ها بیایید صلوات بفرستیم و دعا کنیم.
ممنون. یعن از کسی هم نشنیدید تا حالا که تجربه زایمان طبیعی با ایشون داشته باشه؟ هر کی را تا حالا دی ...

عزیز جان دختر برادر شوهرم قبل من طبیعی زایمان کردن پیششون خیلی راضی بودن

عزیز جان دختر برادر شوهرم قبل من طبیعی زایمان کردن پیششون خیلی راضی بودن

خداروشکر. ممنون که جواب دادین. میدونین کدوم بیمارستان بودن؟ خاتم بود زایمانشون؟

شما که سزارین خوب با خانم دکتر داشتین کدوم بیمارستان بودین؟

خداروشکر. ممنون که جواب دادین. میدونین کدوم بیمارستان بودن؟ خاتم بود زایمانشون؟ شما که سزارین خوب ب ...

عزیزم هر دو خاتم بودیم و از بیمارستانم هم خییییییلی راضی ام. البته نیکانم خوبه

منم به توصیه یکی از دوستان رفتم پیش این خانم که حیف اینکه بهش بگیم دکتر یعنی انقدر انرژی منفی و استرس بود که منی گه شش کیلو چاق شده بودم سه کیلو لاغر شدم از بس که انرژی منفی میداد یه بار بر اثر استرسی که بهم داد فشارم شد ۱۳ هر چی گفتم الان استرس داشتم قبول نکرد و گفت برو بیمارستان نامه بستری بگیر بچه تو در بیارم و من هفتخ ۳۲ بارداری بودم و خدا میدونه به من و همسرم چی گذشت رفتیم ازمایش دادیم همه چی خوب بود باز تو هفته ۳۶ منو فرستاد بیمارستان و نامه بستری داد یعنی هر هفته من با استرس میرفتم مطب  انقدر ایراد میگرفت و استرس میداد که مجبور شدم در هفته ۳۶ دکترم رو عوض کنم دکتر جدید بهم گفت ازمایش هات خوبه  و گفت چرا غذا نمیخوری هم خودت لاغر شدی هم بچه ات وزن نمیگیره و کم هوش میشه گفتم به لطف محبت ها و اخلاق خوش خانم ظفرقندی از ترسم چیزی نمیخوردم که قند و فشارم نره بالا و نامه نده بگه برو بستری شو بچه رو در بیاریم دکترم گفت تو که همه چیت خوبه حتی اگه فشارم داشتی خب قرص که هست چرا گیر داده هی بری بیمارستان گفتم من که ازش نمیگذرم خیلی منو اذیت کرد خلاصه اگه ادم فوق العاده بی خیالی هستید که میتونید وسواس و اذیت ایشون رو تحمل کنید برید پیشش 

من دو تا سزارین پیش ایشون انجام دادم تشخیص و دانش عالی ولی گاهی بی حوصله هستن که ممکنه بخاطر خستگی باشه ولی من روز سزارینم راه افتادم و کارای بچه ها رو خودم انجام دادم

2706