2726
عنوان

بهترین آزمایشگاه ژنتیک تهران کجاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34953 بازدید | 80 پست
سلام  من برای آزمایش زنتیک به آزمایشگاه سیتوژنوم مراجعه کردم خیلی آزمایشگاه خوب و مجهزیه و خدم ...

منم برای آزمایش ژنتیک به آزمایشگاه سیتوژنوم رفتم و از کارشون خیلی راضی بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایشگاه ژنتیک سیتوژنوم من خیلی تعریف شنیدم یکی از فایلامون می خواست ازدواج کنه مشکوک به هموفیلی بودن آزمایشگاه ژنتیک سیتوژنومو بهشون معرفی کردن سایتم داره می تونی خودت ببینی 

2728
به نظر من آزمایشگاه عرفان نیایش تو غرب تهران کارشون خیلی دقیقه من الان خودم چند سال دارم میرم اینجا ...

منم تعریف آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش رو زیاد شنیدم خواهرم سمت غرب زندگی می کنه . همه ی آزمایش هاش را انجا انجام میده و خداروشکر اصلا مشکلی نداره .

من بنياذ ژنتيك تهران رفتم اسم ازمايشگاه سلاله هست و خيلي راضي بودم و چون اونها كمك بزرگي بهم كردن نذر كردم حتما معرفيشون كنم

هم اينكه قيمت مناسب بود هم خيريه بوذ هم با بيمه غير بيمه تكميلي مثل تامبن اجتماعي و سلامت كار ميكردن

ولي چون تو انجمن نوعروس فعالم تحربه نوشتم

اونجا بخونيد اين تاپيك صفحه ١٧-١٨

تحربه من مال پارساله

https://www.nowaroos.com/Thread-دردسرهای-مادر-شدن-در-سن-بالا--2555?page=17

منم تعریف آزمایشگاه تهران لب خیلی شنیدم آزمایشگاه ژنتیک هم هست

پارسه ژنکس  خیلی  آزمایشگاه  خوب و  حرفه ای  هست  .  من   خودم رفتم  که میگم اونجا خانوماییی بودن  که آزمایش ژنتیک  انجام داده بوده  و واقعا راضی  بودن 

2706