2726
عنوان

بهترین آزمایشگاه ژنتیک تهران کجاست؟

34965 بازدید | 80 پست

سلام من یه راهنمایی میخواستم راجع به مراکز مشاوره تهران

من و نامزدم برای آزمایشهای قبل از ازدواج اقدام کردیم بهمون گفتن مشکوک به تالاسمی هستیم میخواستم بدونم که کدوم آزمایشگاه بهتره تو تهران؟

پزشک مرکز بهداشت آزمایشگاه دکتر زینلی رو پیشنهاد داد 

کسی هست که اونجا رفته باشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام من خودم برای مشاوره قبل از بارداری آزمایشگاه دکتر زینلی رفتم که البته توسط یکی از اقوام که اونجا پرونده بیماری SMA  داشت معرفی شدم

از کارشون راضی بودم 

مخصوصا پزشک مشاور خیلی با حوصله به سوالات من و همسرم پاسخ میداد

اونجا تشخیص آزمایش تالاسمی مینور و ماژور رو میدن؟

ولی اگه هزینه هاش براتون مهم نیست آزمایشگاه دکتر نجم آبادی شهرک غرب خیلی تعریفشو شنیدم خودم میخواستم آزمایش فراجیل xبدم گفتن اونجا عالیه این آزمایش من ۱میلیونو ۳۰۰بود اونجا

ااا خب پس اگه میخوای شماره بیمارستان طالقانی بخش ژنومیک رو بدم خودت  زنگ بزن

آره ممنون میشم باید یه کم از همه جا اطلاعات کسب کنم بعدا یه تصمیم خوب بگیرم آخه من خیلی حساسم ترجیح میدم بهترین جا برم

شما از هزینه هاش اطلاعی ندارید؟ آدرسش کجا هست؟

ادرسش تو خیابان ولیعصر وخیابان مجلسی وشماره تلفنش 88939140ومی تونی تماس بگیری وهرسوالی دارین بپرسین. هزینه هاش هم فکر میکنم بستگی به نوع ازمایشتون باشه.به ما اینطور گفتن شماهم میتونین بپرسین.خیلی باحوصله جواب میدن وراهنمایی میکنن.

2706