2733
2734
عنوان

سرویس چینی جهیزیه + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 15786 بازدید | 171 پست
من جای چینی ارکوپال خریدم زیاد راضی نیستم..چینی برا خودش یه شکیل بودن دیگه ای داره

ارکوپال واسه دم دستی خوبه عزیزم 

هم سبکه هم به راحتی نمیشکنه 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سبک هست؟

مقصود وتقدیس سبکتر از زرینن 

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2738

من چینی زرین گل سرخ دارم خیلی خوشگلن نه که الان همه با کلاس شدن فقط من از اینا دارم سفره ام نانازه و خاص و سنتی 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
زرین کیفستش خیلی خوبه ولی ب نظرم ایرادی که بش وارده تیکه های بدرد نخور داره مثلا اون لیوان مانندش ی ...

لیوان مانندش کودمه؟؟؟؟

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2706