1542
1480
عنوان

سرویس چینی جهیزیه + عکس

8496 بازدید | 171 پست

بالاخره سرویس چینی مو خریدم ، البته هنوز از مغازه نیاوردیمش ، ببینین خوبه یا نه؟ از محصولات زرین هستش

هر چقدم سعی کردم پست اول عکس بذارم نشد 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
8

😥

آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 
1563
من جای چینی ارکوپال خریدم زیاد راضی نیستم..چینی برا خودش یه شکیل بودن دیگه ای داره

ارکوپال واسه دم دستی خوبه عزیزم 

هم سبکه هم به راحتی نمیشکنه 

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب🖤گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز 🖤 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند🖤 توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز...      

سرویسش چند نفره هست و چند شد ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغر شدنمه .وزن شروع در ۲۱/۱/۹۸ >>> ۷۹.۴۰۰                       وزن فعلی در ۹ /۱۰ / ۹۸ >>> ۶۵.۱۰۰   ایشالله منم به زودی خوشتیپ میشم   هدف اول ۷۰✔✅✔     >>>>> هدف دوم ۶۵✔✅✔✅✔   هدف سوم ۶۰🔐🔒🔐🔐   ⚒😍😍😍😍

پس کوووووو؟؟؟! 

جا نخواهم زد! خستگی ام را در آغوش خواهم کشید و مصمم تر از همیشه، ادامه خواهم داد...                     این خاصیت من است؛ که مشکلاتم را شبیه به انگیزه می بینم و به لطف سختی های مسیر، هر روز قوی تر میشوم! نه جا می زنم نه کم می آورم، می ایستم و ادامه می دهم...                                                                           دوام می آورم و موفق می شوم...   
1547