2733
2734
عنوان

كساني كه تو مناطق گرم زندگي ميكنين،يه خواهش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 96 پست
واقعا ؟؟پس برم بخرم خمیردندون رو

عاره خیلی خوبه...

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅😅😂😂😂 اگه گفتی؟؟؟؟  چه میدونم بوی گند دیگه 😷😷😷 بوی ناشتایی و نفس گندیده و... قاطیشم ...

وای از دست تو.مردم از خنده

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2728
مشكلي نداري الان،برا رنگ دندون كه ژنتيكي هست شنيدم دكترا ميگن ضرر داره

نه عزیزم انقدر خووب شده که اصلا اگه ضررم داشت برام مهم نبود 

البته من ۷ سال پیش بیلیچینگ کردم سال ۹۰ 

دندونام خیلی سفید شد الانم سفیده ولی نه مثل اولش 

اما هیچ وقت مثل قبلش زرد نشد 

البته موادای اون موقع با الان خیلی فرق داره اون مارکی که من استفاده کردم االان تو بازار نیست

منو همسرگتو یکی از شهر های بسیار کوچیک جنوب ساکن هستیم .ای خدااا دانشگاه میرم همکلاسیام بدون استثنا بو ماهی میدن(ماهی جتوب خیلی بو داره ) و به قول یکی از بچه ها چادرشون بوی ماهی و بوی تند عرق قاطی میشه.واویلا دوباره یادم اومد.....

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2738
استارتر حرف شما متین ولی فکر کنم بعضیا مریضی دارن مثله بابای من،از حمام در میاد تا دو ساعت بعد بو گر ...

بخدا میخاستم همینو بگم گفتم مسخرم میکنن :( من میرم حموم شیو میکنم لیف میزنم لباس تمیز میپوشم اما یه ساعت بعد لباسم بو عرق میده 😔

من خیلی دوس دارم هر روز دوش بگیرم ولی سینوزیت دارم از حموم درمیام دو ساعت باید موهام سشوار بکشم بعدشم انقد عطسه میکنم

با این حال یه روز درمیون دوش میگیرم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
بخدا میخاستم همینو بگم گفتم مسخرم میکنن :( من میرم حموم شیو میکنم لیف میزنم لباس تمیز میپوشم اما یه ...

چون کنکور داری از استرسم میتونه باشه

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2706