2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اعظم میرزازاده میرم

عزیزم دکترخوبیم هست؟خواهرشوهرمنم باردارنمیشه پیش دکترمحرری وخانوم جنابی ویه دکتردیگه هم رفته اماهنوزخبری نیست.دکترشماچطوره کارش؟

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢
فریده انصاری یکی از بهترین هاست تو خیابون سناباد رئیس بیمارستان پاستورهم هستن 

اهان همینه دکترانصاری.خواهرشوهرم الان تحت نظرایشونه دو دوره دارومصرف کرده ولی فعلابه نتیجه نرسیده

من برای دخترانم آرزوی خوشبختی میکنم مادرم هم برای من آرزوی خوشبختی کرده بود ومادرش هم برای مادرم. من یقین دارم روزی دختری ازنسل ماخوشبخت خواهدشد😔😔سایه جون مامان ساغرعمرمامان دلم برای بغل کردنتون تنگ شده خدایا منکه نشد ولی دخترام وخوشبخت کن التماست میکنم خداجون.دلم براتون پرپرمیزنه 😔😔😔😔روله بی توتک تنیام له تنیایی تنیاترم وختی یادت کفم روله جورچیلگ آگرگرم😭😭روله باوتازندگیم گشتی قربانی تماشات کم روله مگر ودیدارت دل خصه بارم شادکم😢😢

من پیس دکترحسین واحد رفتم خیلی دکتر خوبیه  بعداز یک سقطی دکتر دارو داد دوباره حامله شدم و الان بچه ام دنیااومده

متخصص زنان و زایمان از انگلستانه 

خدایی من که خیلی ازش راضی بودم هم باتجربه اس هم بااخلاق و باایمانه 

این دکترو به خاله ام معرفی کردم بعداز ۱۰ سال باردار شد