2733
2734
عنوان

آیا شکم شوهر شما هم بزرگه؟!

1020 بازدید | 15 پست

خیلی از آقایون ایرانی متاسفانه شکم بزرگی دارند و نمی توانند لباس های مورد نظر خودشون را بپوشند حتی این دسته از آقایان اعتماد به نفش کمی در برقراری ارتباط و حضور در مهمونی های خاص دارند و این یک حقیت است ! اگر شوهر شما هم شکم بزرگی دارد با ادامه مطلب همراه ما باشید.

برای رفع این مشکل کمپانی اسلیم لیفت محصولی بنام گن لاغری مردانه اسلیم لیفت را عرضه کرده که به محض پوشیدن این گن لاغری, چربی افتاده شکم را بالا می کشد و با استفاده مداوم سبب فرم دهی و حتی باعث آب شدن چربی های شکم آقایان خواهد شد برای اطلاعات بیشتر در این مورد و یا حتی خرید گن لاغری مردانه به فروشگاه ما مراجعه کنید :

خرید گن لاغری مردانه

همسر من ورزشکاره😍😍😍

لباسش یه ذره تنگ باشه میگم هی اخم کنا توخیابون😂

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

اگه اراده گن‌بستن داشتن رژیم میگرفتن😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

گن نبسته واسم قیافه میگیره با اون شکمش 

همینم مونده گنم ببنده

تازه دارم مسخره اش میکنم 😁😁

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍

خیر

همسر من آمپولی نیست که سیکس پک باشه 

قدیما فوتبال بازی می کرده لقب خاصی هم داشته 

الان ورزشم نمی کنه ولی شکم نداره

منم اگه دو شکم نزاییده بودن الآن هیکلم اوکی بود

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍

محض اطلاعتون امپولی بودن خیلی زشته که تو ایران مد شده روی یه ادم ورزشکاری که ۱۲ ۱۳ سال سابقهتمرین دارهگفته بشه تو هیچ کجای دنیابه یهبدنساز نمیگن امپولی بهش افتخار میکنن چون ورزش وحشتناک سختیه مگر اینکه کسی بخواد با۲ ماه رفتن باشگاه هیکلش شبیه ارنولد بشه که خودشو به طور اشتباه میبنده بهامپول اونم با این مربیهای تازه وارد بدون دانش￷!￶ ￵واقعا ننیدونم چرا تو ایران تا یکیو میبینن هیکلش رو فرمه میگن امپولی اگه شوهر خودت امپول بزنه اون شکلی میشه￷?!!!!! ￶￵خواهشا اطلاعاتتون رو بالا ببرید و یکیو زود نکشونید پایین تو هیچ جای دنیا نمیگن امپولی چون خبر دارن که هیکل خوب چه سختیایی داره محض اطلاعتون گفتم￶￵￷!

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
2706