2703
2553
عنوان

سردی تو رابطه بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 3548 بازدید | 55 پست
مثلا چه جوری؟

منم شوهرم خیلی بی احساسه اما از اون نظر به خودش سختی نمیده حتی الان که باردارم .مثلا همون مواقعی که بیداره بابچه بروکنارش دراز بکش ببوسش  نوازشو این حرفا خودش بعدش میفهمه تو هم راغبی خودتو نزدیک کن بهش 

فقط تو اتفاق خوشایندزندگیم بودی امسال   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ٧٠روزه زايمان كردم والله اين بچه انقدر كار داره كه شب ها از خستگي هلاكم

بعد مثلا همسرم ساعت ١٢ميخوابه ولي من تا يكي دو ساعت بعدش بيدارم كه كا رهام رو بكنم

همش به اين فكر ميكنم كه اين بچه چقدر بينمون جدايي انداخته

حتي موقع شام  هم اكثر وقتا ديگه با هم غذا نميخوريميكي بايد بچه رو نگه داره اون يكي غذا بخوره،چون پسر من كوليك داره و از عصر به بعد گريه اش شروع ميشه

خلاصه كه اصلا اين شرايط رو دوست ندارم 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
طبیعی بودی یاسزارین

من 8ساعت درد طبیعی کشیدیم شوهرمم موقع زایمان پیشم یود ولی بعد تا معاینه کرد دکتر گفت بچه تو دلت پی پی کرده ببرینش برای سزارین.خلاصه سزارین شدم.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
2720

منم ۳۷روزه زایمان کردم، بخاطر کولیک پسرم تو اتاق جدا از شوهرم می‌خوابم

هر چی به هر نحوی خودمو به شوهرم نزدیک میکنم هیچ تمایلی نداره،

وقتی هم بهش میگم یا میگه لذت بچه آنقدر زیاده که به این چیزا فکر نمیکنم یا شرایط بد اقتصادی و درگیری ذهنی رو بهانه می‌کنه

حتی شبا تا بچه خوابید باید برم انگار احمق ها بگم

میشه یه دقه تو بغلت بخوابم؟

اونم هر سری یا میگه خستمه یا دیشب علنا گفت تموم کن این مسخره بازی های .....

غرورم خرد خرد شد، ماقبلا هفته دوبار نزدیکی داشتیم

،بخدا اگر ترس از زندگیم و خیانت نداشتم

محلشم نمیزاشتم

ولی با حرکت دیشبش می‌خوام زندگیم رو صرف بچم و خودم تنها کنم

دلم میخواد بیاد سمتم ،بعد من  بهش بگم تموم کن این مسخره بازی رو

ببینم خوشش میاد

منم ٧٠روزه زايمان كردم والله اين بچه انقدر كار داره كه شب ها از خستگي هلاكم بعد مثلا همسرم ساعت ١٢م ...

سلام میشه بگید مشکلتون حل شد؟منم دقیقا الان وضعیت شما رو دارم بعد از نه ماه از زایمان داریم روز ب روز از هم فاصله میگیریم

سلام میشه بگید مشکلتون حل شد؟منم دقیقا الان وضعیت شما رو دارم بعد از نه ماه از زایمان داریم روز ب رو ...

خيلي خيلي بهتر شده

پسرم الان ٣١ماهشه،

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2714
تا چه موقع مشکل بینتون همینجوری بود از چن ماهگی بچتون بهترشدید

انقدر دقيق يادم نيست ولي به مرور بهتر ميشيد

البته اینم بگم که چون بچم حساسیت غذایی داره هرچیری رو که دلم میخادو نمیتونم بخورم و همش حسرت میخورم ...

منم دقیقا همینجوری ام.

بچم به کلی از موادغذایی آلرژی داره.

خیلی ضعیف و بی حوصله و بی اعصاب شدم.

تو خوب شدی الان؟