2733
2739
عنوان

سردی تو رابطه بعد از زایمان

3581 بازدید | 55 پست

سلام خانوما من الان چهار ماه و نیمه زایمان کردم تو این چهار ماهه احساس میکنم خیلی بین من شوهرم فاصله افتاده خیلی نسبت بهم سرد شدیم.نمیدونم چیکار کنم؟

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خ خ درد دارم ب حدی ک هنو موفق نشدم بعد ۶ ماه یعنی وحشتناک هاااااا

طبیعی؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

بخاطر خستگیای نگهداری از بچس خودت باید تلاش ک

نی تا روابطتون گرم بشه مثلا بچه رو بذاری خونه مامانت با هم برید بیرون یا بچه رو شبا زود بخوابونی و باهاش گرم بگیری مردا مثل بچن به محبت احتیاج دارن زود سرد میشن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2706