2733
2734
عنوان

بیمارستان آرش

41555 بازدید | 61 پست

سلام من تقریبا دوماه دیگه زایمانمه اگه خدا بخواد و

مجبورم برم آرش 

تو رو خدا اونایی که تجربه خوب دارن بگن 

کدوم دکترا برا سزارین خوبن

شرایط چطوره 

ممنون میشم راهنماییم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز چرا مجبور من خودم انتخابم ارش بود 

نزدیکترین بیمارستان به خونم بود 

بیمارستان فوق تخصصی زنان هست 

داخل اتاق عمل و زایمان کلیه پرسنل خانوم هستن (مذهبی نیستم خجالتی ام )

بدترین دکترش بهترین تشخیص برای من داد ( میگفتن ضعیف ترین دکترش دکتر بیگی هست اما هفته 38 از روی لباس و مانتو و شال به یه نگاه تشخیص داد که من لگنم کوچیکه و جنین درشته و نمی تونم طبیعی زایمان کنم وقت عملم بران تعیین کرد چون شک من رو برای سز دید منو فرستاد سونو که تشخیص دکتر رو تایید کردن و گرنه میرفتم برای طبیعی کلی درد میکشیدم بعدش باید سز میشدم و افتادگی رحم و... کلی مشکلات دیگه واسم پیش میامد )

هزینه اش خیلی پایینه 

تمیز هم هست 

بخش  vip  هم داره 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
عزیز چرا مجبور من خودم انتخابم ارش بود  نزدیکترین بیمارستان به خونم بود  بیمارستان ...

مجبورم    چون همسرم هیچ جا جز اینجا رضایت نمیده و بیمه تکمیلی هم ندارم

خوشحالم که راضی بودین

برا منم دعا کنین

منم گفتن لگنم جواب گوی طبیعی نیست

وقتی خواهر شوهرت اونجاست خیلی خوبه راحت میتونه کمکت کنه واسه اتخاب دکتر و  هواتم داشته باشه&nbs ...

آره اون طفلک میگه نگران نباش ولی وقتی تو اینترنت می بینم نظرات و دست خودم نیست نگران می شم

2738

من اون هفته بخاطر تب بالا بستری شدم

از اون چیزی که فکر می کردم قابل تحمل تر بود

البته من و چون آشنا داشتم همچین تحویلم می گرفتن و یکم حواسشون بود

ولی به نسبت بیمارستان های دولتی دیگه تمیز بود

دعا کنید برا  زایمانم اذیت نشم اونجا

همچنان نگرانم

من اورزانسي رفتم  زايمان كردم  كيسه ابم نشتي داست شبانه رفتم و سزارين سدم و جراح شيفت همون شب سزارينم كرد

به نسبت بيمارستانهاي خصوصي خيلي جالب نيست

جاي بخيمم نسبتا بزرگه و بعد از گذشت ٤ماه و چند روز هنوز جاش ميسوزه و از داخل سر شدم و گاها سوزش و تيركشيدگي دارم

افتضاحححححح گند ترین بیمارستانی که دیدم من یه هفته اونجا بستری بودم درحالی با دوروز بستری شدن حالم خوب شده بود و کافی بود باید ترخیص میکردن ولی یه هفته نگه داشتن هرروز سونو میکردن هرکی میرفت براسونو با گریه برمی گشت دکترای بیشعور و عقده ای که توی روت بهت می گفتن امیدی بهت نیس وصعیتت خیلی خرابه پرونده مریصارو جابه جا میدادن کلا هم دکتر بالا سرت نمیاد فقط یه مشت رزیدنت همش انگولک میکنن که طبابت یاد بگیرن انگار موش آزمایشگاهی هسی اخرسرهم کلی پول بابت سونو ها میگیرن و آزاد حساب میکنن گوه ترین بیمارستان خدا رحم کرد اونجا زایمان نکردم 

خدایا شکرت تنهام نزار

سلام من در اين بيمارستان براي كورتاژ بستري شدم، رزيدنت هاي پزشكي اول معاينه ميكنن كه اكثراً عصبي، خسته و بي ادب هستن، به راحتي حتي نيرو هاي خدمه سر بيماران داد ميزنن و بيمارستان هم خيلي خيلي كثيف هستش، در اين وضعيت كرونا روي تخت من سوسك بود و مايع ضدعفوني كننده توي اتاق نبود برهورد پرسنل بسيار بي ادبانه و طلبكارانس، من تحت هيچ شرايطي دوباره به اين بيمارستان نميرم

سلام افتضاح ترين 

ورودي بيمارستان با تب و لرز وارد شدم، از سر ناچاري رفتار بدشون رو تحمل كردم كه پذيرش شم بماند ،لباس هاي بيرونم رو گرفتن انگار ميخوام فرار كنم، هر چي گفتم من ميدونم بيماري من عفونت زنان هستش كرونا نيست اين مدرك اين نشون گفتن نه دكتراي ديگه گاون ما ميفهميم آزمايش از اول اسرار كه اين كروناس كه كروناس ، اين بماند بعد دو روز فهميدن كرونا نيست

حالا خوب شدم ميگم خوبم نميزارن برم خونه

در حالي كه خوب بودم هنوز تزريق داشتم كه يكي از تزريق ها باعث تشنجم شد بماند

هر بار زنگ پيج رو ميزني يا پرستار نمياد يا سه ربع بعد مياد بعد تازه نيم ساعت بعد اون شايد دكتر بياد يعني مردي واسه فاتحه مياد بماند

رگ نميتونن پيدا كنن

الان اومدم خونه گوشم كم ميشنوه هنوز سر رو بالشت نميتونم بزارم واسه يه عفونت زنان كه بدنم به علت ضعف زياد نميتونست تحملش كنه

2706