2726
عنوان

اونایی که ماینوکسیدیل استفاده کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 281629 بازدید | 196 پست
سلام  من مزو انجام دادم و خب حدود ۴ ماه میگذره  بعد از مزو به مرور بهتر شد ریزش موهام

منم فردا مزو جلسه اولم هست شکر خدا که شما بهتر شدین 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

من 27 سالمه. از سن 23 سالگی موهام شروع به ریزش شدید کرده - اوایل چون حجم موهام زیاد بود خیلی این ریزش به چشم نمیومد اما حالا بعد 4 سال وقتی تو آینه به خودم نگاه میکنم گریه ام میگیره. خجالت میکشم جلوی بقیه موهامو باز کنم. پیش چندتا دکتر رفتم همش قرص های زینگ و این چیزا میدادن. هیچ کدوم مشکلمو حل نکرد. تازگی ها رفتم بیمارستان رازی . دکتره گفت مشکل تو هورمونیه . ..واسم قرص فولیکوژن و قطره ماینوکسیدیل 2% درصد تجویز کرده . قرص رو شروع کردم به خوردن اما راجع به قطره ماینوکسیدیل این چیزایی که میخونم منو میترسونه . میشه راهنمایی ام کنید و نظرتون رو بگید .ممنونم

سلام 

من 27 سالمه. از سن 23 سالگی موهام شروع به ریزش شدید کرده - اوایل چون حجم موهام زیاد بود خیلی این ریزش به چشم نمیومد اما حالا بعد 4 سال وقتی تو آینه به خودم نگاه میکنم گریه ام میگیره. خجالت میکشم جلوی بقیه موهامو باز کنم. پیش چندتا دکتر رفتم همش قرص های زینگ و این چیزا میدادن. هیچ کدوم مشکلمو حل نکرد. تازگی ها رفتم بیمارستان رازی . دکتره گفت مشکل تو هورمونیه . ..واسم قرص فولیکوژن و قطره ماینوکسیدیل 2% درصد تجویز کرده . قرص رو شروع کردم به خوردن اما راجع به قطره ماینوکسیدیل این چیزایی که میخونم منو میترسونه . میشه راهنمایی ام کنید و نظرتون رو بگید .ممنونم

2728
منم فردا مزو جلسه اولم هست شکر خدا که شما بهتر شدین

ممنون عزیزم

انشالله برای شماهم نتیجه بخش باشه 

لطفا انجام دادی بیا بگو کجا رفتی 

هزینش چقدر شد و ...

من ۴۰۰ دادم البته گفت یه داروی دیگه هم کنارش تزریق کردن

برای من به مرور تاثیرشو نشون داد

ممنون عزیزم انشالله برای شماهم نتیجه بخش باشه  لطفا انجام دادی بیا بگو کجا رفتی  هزینش ...

منم ۴۰۰ دادم کاشان هستم پیش دکتر هدایتی 

هنوز ریزش دارم ولی در حد قبل بهتر ولی هنوز هست 

آمپول بیوتین هم زدم یکبار ۲۰ روزی هست 

نتیجه بخش بود حتما میام میگم واقعا تجربه دیگران بدرد ادم میخوره

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

فقط کافیه یه نگاه به پیج ریش تک بندازی. یه روغن از هند اوردن واقعا مثلش روجایی تو ایران ندیدم 

من‌ خودم استفاده کردم به رفیقامم معرفی کردم و بازم به همه پیشنهاد میدم این روغنای تقلبی تو عطاری هارو نخرن این قرص و دنبلان و ماینوکسیدیل و حرفای الکی روهم باور نکنن چون من خودم همه اینازو امتحان کردم و همه یا سرکاریه یاکلاهبرداری.ماینوکسیدل همون چارتا موی صورتمم برد

ولی این دارو هندیه ۱۰ روزم ضمانت مرجوعی داره واقعا ازش راضی هستم دوست دارم بقیه هم این دارو رو بشناسن و بابقیه داروهای تو بازار مقایسه کنن ببینن کدوم واقعیه چون خودم واقعا یه مدت خیلی عصابم خراب بود بخاطر ریش نداشتنم

پیجش رو مینویسم اینجا rish_tak@

دعام کنید فقط.ممنون

ماینواکسیدل خیلی خوبه ولی داعم باید بزنی به مح1 اینکه قطع کنی بازم میریزه شما ویتامین بخور در کنارش از شامپو کندش هم استفاده کن خیییییلی موثره فقط مواطب باش اصل باشه فیک میریزه من چند ساله استفاده میکنم خیییییلی عالیه از این پیج عطاری هم میگیرم محصولاتش کاملا ارگانیکه 

kerem.poost

البته اون به من گفت سبق هم خوبه ولی من همون کندوش به موهام ساخت .

من پنج درصدشو تا یک ماه زدم وحشت کردم عین میمون شدم  پنجش واسه مرداس دو واسه خانوما  برا ...

سلام 

ببخشید میدونم این پیم و تاپیک ما چند وقت پیشه ولی ی سوال داشتم 

شما پنج ردصدشو زدید گفتین ک هموهای صورتتون زیاد شده درسته؟! بعد ک پنج درصد و قطع کردن موهای صورتتون ک بخاطر ماینوکسیدیل در اورده بودن ریختن؟!یا همچنان داری باهاشون سر میکنی؟!

2706