2737
2734
عنوان

تولد

178 بازدید | 25 پست

به نظر شما عصرانه یه ماکارونی ساده برای تولد درست کنم خوبه 

البته ژله و پاپ کرون هم هست 

چون نمیتونه واسه تولد خیلی هزینه کنم فقط یه ماکارونی درست کنم خوبه ؟ 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

مهموناتون کیا هستن؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

مهمونام حدود چهل نفرن 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون ماکارونی رو به سالاد ماکارونی تغییر بده

پفک  چیپس  تخمه میوه اینارم بزار میزت شلوغ شه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731
2738

ممنون از همتون 

سفره میندازم  ماکارونی سرو میکنم خوبه ؟ 

ژله ی طالبی  و پاپ کرون رو تزیین میکنم روی میز می زارم نظرتون چیه ؟

امروز تولد دخترمنم هست یک ساله میشه😙😙

مبارکه ان شاالله صد و بیست ساله بشه

فک کنم سالاد ماکارونی یا الویه هزینش خیلی بیشتر از ماکارونی ساده ست 

2706