2703
2553
عنوان

مامانایی ک شیر خشک میدین ب نی نی یه توک پا بیاین ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 2746 پست
خواست خداست این پا زنده مونده 😒😂

چون تو ب معجزه علاقه داری،کاکل ذرتی قصه ی ما بدون اطلاع دادن ب خاله نرگس ی روز وسایلشو جم میکنه و سوار هواپیما میشه با تیپ خلبانی🤪🤪🤪👌🏻🤣 میاد دم خونه خاله صدف🤣🤣🤣🤣🤣

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبل اينكه شماها از تو موز در بياين خاله شدممممم😂😂😂😂😂

چیکار کردی با این بچههههههه! وسایلشو جم کرد بدون تو رفت پیش صدف😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
حالا بین اینهمه موجود دوس داشتنی از سگ و گربه تا جوجه مرغ! واقعا پای سوم یکی باید جا بمونه؟؟؟؟😂😂😂 ...

اون موقع ك صدف ميبردش بيرون از سرما حفظش ميكرد نميمرد الان رسيد ب تو ميميره؟😒😂ي مو از كاكل زردش كم بشه ما ميدونيم و تو😂😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2456
چون تو ب معجزه علاقه داری،کاکل ذرتی قصه ی ما بدون اطلاع دادن ب خاله نرگس ی روز وسایلشو جم میکنه و سو ...

خاله صدفم چون میدونست خاله فدی بیقرار بچشه با اولین پرواز فرستادش خونشون و تماس گرفت با وی وی خان که حاج اقا این بچه ی بی دفاع و از مادرش دور نکنین 🤣😎

اون موقع ك صدف ميبردش بيرون از سرما حفظش ميكرد نميمرد الان رسيد ب تو ميميره؟😒😂ي مو از كاكل زردش كم ...

😂😂😂 اقا کاکلش در انتها یه قهوه ای خوش رنگ و خوش حالت بشه 😂😂😂😂

اون موقع ك صدف ميبردش بيرون از سرما حفظش ميكرد نميمرد الان رسيد ب تو ميميره؟😒😂ي مو از كاكل زردش كن ...

اقا پس دادم دیگه😂😂😂🤣🤣🤣من شوهرم بدش میاد چندشش میشه چیز میز نگه داریم تو خونه😂😂😂🤣همون برگرده پیش خاله صدف بهتره🤣🤣🤣🤣میزنه میکشتش ها ضرب شصتم داره،قشنگ له میشه😂😂😂🤣🤣

2714
خاله صدفم چون میدونست خاله فدی بیقرار بچشه با اولین پرواز فرستادش خونشون و تماس گرفت با وی وی خان که ...

عزیزم من ک از ضرب شصت اقامون براتون گفتم🤣🤣🤣🤣برسه اینجا خونشو ریخته🤣🤣🤣😂نکن بنظرم برش گردون🤣🤣🤣

اقا پس دادم دیگه😂😂😂🤣🤣🤣من شوهرم بدش میاد چندشش میشه چیز میز نگه داریم تو خونه😂😂😂🤣همون برگرد ...

ما همه ي دور خاله شديم خواستيم توام خاله شي😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
🤪😂 اشتباهت همینجاست اینا سه تان نه یکی کهههه

عه🤣🤣🤣🤣😂😂😂وای وی وی بدو ‌برگردون بچه رو🤣🤣🤣🤣🤣بدون اون خودتم نیا خونه😂😂😂😂😂

اقا پس دادم دیگه😂😂😂🤣🤣🤣من شوهرم بدش میاد چندشش میشه چیز میز نگه داریم تو خونه😂😂😂🤣همون برگرد ...

وقتی هواپیمای کاکل ذرتی رسید تهران وی وی خودش رفت دنبالش انقدر این بچه شیرین بود مهرش رفت تو دل وی وی خیالش راحت شد که حداقل در نبودش  فدی امنیت داره راضی شد که به فرزند خوندگی قبولش کنه 🤔😂 @مامان_میثاق1      

2706