2737
2734

سلام دوستان من دیشب با همسرم بیرون بودم و یک دستبند طلا 32 گرمی دستم بود که برام خیلی با ارزش بود نه به خاطر پولش به خاطر یادگاری بودنش و متاسفانه دیروز گمش کردم و وقتی متوجه شدم که ساعت یک شب بود و من تو فروشگاه شهروند در حال خرید بودم خلاصه انقدر ناراحت شدم که به مرز سکته رسیدم و خریدام رو نصفه ول کردم و با همسرم تمام جاهایی که دیروز رفتیم رو رفتم گشتن برای پیدا کردن دستبندم مثلا اول از خونه رفتیم میوه فروشی خرید میوه بعد رفتیم قلهک شعبه السی واکی بعد پاساژ بعد رفتیم شام خوردیم و در اخر رفتیم شهروند برای خرید یک سری مایحتاج منزل اونجا بود که دیدم ای دل غافل رد دستبندم رو ی دستم هست اما از خودش خبری نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خلاصه خیلی ناراحت و لرزون به همسرم گفتم اما ایشون گفت نه اشتباه میکنی حتما خونه جا گداشتی دیگه برگشتیم خونه دیدیم نیست و تمام مسیرهاییکه رفته بودیم گشتیم چون من گفتم شاید از دستم باز شده و موقع پیاده شدن از ماشین افتاده جایی که پارک میکردیم

2728

خب به توان 10000

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738

ای بابا .. پس چی شد بقیش

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

اومدم خونه و شروع کردم قران خواندن بعدم ناراحت از ته قلبم از خدا خواستم این یک خواب باشه و همش میگفتم خدایا تو میدونی من اگه مال کسی رو پیدا میکردم امکان نداشت بردارم یا پول غیر حلال تو اموالم بیارم این کارما کدوم کارمه و یا مثلا کی منو چش زده البته این دداستان چش زدن خودش یک داستان مفصله تو زندگی ما چون من اول اعتقاد نداشتم اما بعد معتقد شدم و بیشتر از این دلم میسوخت که من تو عید باو جودیکه تو دستم پول بود هیچ خرجی نکردم چون اگه خدا بخواد میخواهیم خونه بخریم و همش میگفتم برای خونه باید پولم رو نگه دارم مثلا از خیلی چیزهایی که میخواستم و میتونستم بخرم گدشتم و این دستبند عتیقه از جمله طلاهایی بود که گداشته بودم اگه برای خونه لازم شد بفروشم یعنی رو پولش حساب کرده بودم و حالا یک زد حال اساسی بهم وارد شده بود

2706