2737
2734
عنوان

دختران متولد سال٨٩

| مشاهده متن کامل بحث + 5214 بازدید | 333 پست
بعضي بچه ها ديرتر دوست پيدا مي كنن به جاش دوستي هاي خوب و مستمر در اينده دارن مي توني بچه هاي ك ...

عزیزم چندین بار این کارو کردم ولی بچه های دیگه همش فکر میکنن این کوچیکتر از اوناس.دختر منم همش میومد شکایت میکرد که اینا میگن تو کوچولویی همسن ما نیستی...منم توضیح میدادم براشون که همتون همسن هستین و گرنه تویه کلاس نبودین که.ولی فایده نداشت

عزیزم چندین بار این کارو کردم ولی بچه های دیگه همش فکر میکنن این کوچیکتر از اوناس.دختر منم همش میومد ...

زمان همه چیزو درست میکنه

راستی دقت کردی مامانا غصه همه چیز بچه هاشونو میخورن؟

چند روز پیش دخترم با دوستش دعوا کرده بود من سر کار همش فکرم به این بود خدا کنه اشتی کرده باشن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان همه چیزو درست میکنه راستی دقت کردی مامانا غصه همه چیز بچه هاشونو میخورن؟ چند روز پیش دخترم ...

عزیزم دقیقااااااا😅😅😅😅منم امروز همش به این فکر میکردم خدا کنه زنگ تفریح تنها نمونه😅😅😅😅

امشب واقعا به قدری خسته بودم که به همسرم گفتم من اندازه یه محصل شایدم بیشتر درس میخونم کارامو انجام میدم .دخترم خیلی متکی به من شده خیالش راحته که من هستم.من همش باید دلشوره درساشو داشته باشم.میگم تکلیف چیه میگه نمیدونم از گروه بپرس.خیلی راحت اونوقت من همش حرص میخورم

2731
امشب واقعا به قدری خسته بودم که به همسرم گفتم من اندازه یه محصل شایدم بیشتر درس میخونم کارامو انجام ...

دوست عزیز از اول دبستان باید میذاشتی خودش کارهاشو انجام بده

هنوز هم دیر نیست

یبار تکالیفشو انجام نده و‌مدرسه بره و بازخواست بشه

حساب کار دستش میاد

من کلاس اول برنامه کلاسیشو فقط چک میکردم

خودش همه رو تو‌کیف میذاشت

الان مستقل شده

درساشو هم خودش میخونه

من ازش می پرسم

یا سوال طرح میکنم

پیک شو صحیح میکنم

در این حد فقط

که همینک خیلی انرژی میگیره

من کتاب سبز و ای کیو رو برای دخترم گرفتم که بعضیارو علامت میزنم دخترم حل می کنه

سوالای خیلی سبز یه چیز دیگس

خیلی بهتره

اگه در مورد طرح جابر تجربه یا اطلاعات دارید ممنون میشم اینجا به اشتراک بذارید

2738

مامانای عزیز دختراتون نشانه های بلوغ ندارن؟

دختر من روی آلت تناسلیش قسمت تحتانی چند تا موی کوچولو دیدم. به دکتر که گفتم گفت اصلا مهم نیست اگر سینه هاش علائم بلوغ داشته باشن باید بررسی بشه اونم چون دیگه رفته تو 9 سال طبیعیه که اگر کم کم جوونه بزنه

مامانای عزیز دختراتون نشانه های بلوغ ندارن؟ دختر من روی آلت تناسلیش قسمت تحتانی چند تا موی کوچولو د ...

سلام عزیزم

دخترم این مورد و نداره

بهتره ببری متخصص غدد کودکان بررسی بشه

چون به نظر من زوده برای پریود

هر چند طبیعیه

اما طفلی گناه داره

و تازه ممکنه قدش خیلی بلند نشه

سلام  دخترای کلاس سومی شما هم طرح جابر انتخاب کردن؟ اینجا چقدر سوت و‌کوره چطور بقیه تاپیکاشو ...

سلام عزیزم طرح جابر برای کلاس دوم بود که اون موقع انجام دادن همه هم نه هرکسی داوطلب بود برای همه انجام میداد چون یه چیزی مثل روزنامه دیواری زمان خودمون بود باید در مورد یه چیزی تحقیق میکردن اینا در مورد دمنوش بود دوسه تا از بچه ها رو بردن عطاری عکس گرفتن تحقیق کردن و مطلب نوشتن و...دادن معلم....در اصل وظیفه معلمه نه اولیا اموزش پرورش از معلم میخواد اینا چون کار خودشونو راحت کنن از اولیا میخوان

سلام عزیزم طرح جابر برای کلاس دوم بود که اون موقع انجام دادن همه هم نه هرکسی داوطلب بود برای همه انج ...

به مادگفتن بچه هارو کمک کنیم

البته اجباری نیست

ولی من نمی خوام دخترم کم بیاره پیش بقیه

همه کاراشو باید خودم بکنم

بخدا حوصله این کارها رو ندارم دیگه نه وقتشو😣

به مادگفتن بچه هارو کمک کنیم البته اجباری نیست ولی من نمی خوام دخترم کم بیاره پیش بقیه همه کاراشو ...

خب خودشونم میدونن که این کارا رو بچه ها انجام‌نمیدن ولی نمیدونم چه کاریه اخه

2706