2737
2734

سلام به همه دوستان

من هفته 6 بارداری هستم و لکه بینی دارم وقبل هم یه سقط داشتم. آزمایش ژنتیک دادم گفت مشکل انعقاد خون در بارداری داری و باید بعد از تشکیل ساک بارداری علاوه بر مصرف آسپرین، روزی دوبار هم هپارین بزنی. 

سه روزه لکه بینی دارم. دکتر خودم میگه از امروز دیگه آسپرین نزن و فقط هپارین بزن اما دکتر خواهرمم که خوبه امروز رفتم پیشش گفت اصلا تا قلب تشکیل نشه نباید هپارین بزنی و گفت تا لکه بینی قطع نشده هپارین و آسپرین استفاده نکن. کسی مشکل من رو داشته؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر شما اون موقع چه کار کردی

عزیزم متاسفانه بارداریم نامفق به پایان رسید. اما پیش دکتر پاکروش رفتم میگند خود آسپرین میتونه باعث ناهنجاری برای جنین بشه. البته من اون مقع آسپرین رو دیگه مصرف نکردم چند روز و بعد دوباره استفاده کردم، قلبم تشکیل شد و صدای قلبم شنیم، اما یک ماه بعد باز لکه بینی دیدم دوباره رفتم دکتر سونو دادم گفتند جنین حدود دو سه هفته است دیگه ضربان نداره. نمیدونم والله برای چی بود. دکتر پاکروشم گفت باید فولیک اسید 5 بخورم. از ان موقع هم دیگه باردار نشدم. توکل به خدا ببینم آینده چی برام داره. امیدوارم اتفاقای خوب بیفته

2731
عزیزم متاسفانه بارداریم نامفق به پایان رسید. اما پیش دکتر پاکروش رفتم میگند خود آسپرین میتونه باعث ن ...

انشالله بهترین ها برات اتفاق بیفته هیچی معلوم نیست ولی حس میکنم باردارم قبلا هم باردار شدم به نظرت اگه تستم مثبت بشه پیش کی برم تو تهران بهتره من شهرستان برای داروها باید بیام تهران

انشالله بهترین ها برات اتفاق بیفته هیچی معلوم نیست ولی حس میکنم باردارم قبلا هم باردار شدم به نظرت ا ...

انشالله که باردار باشی و به سلامتی زایمان کنی. به نظرم بیا پیش همین پاکروش، ولشم نکن، من به خاطر کرونا دیگه نرفتم الان هم سنم رفته بالا 35 سالم شده، اگر شماره تلفن داری یا یوزر تو تلگرام برام بفرست ، بهت بگم چطوری وقت بگیری که راحت تر باشی و شهرستان هستی سختت نشه.انشالله که بهت وقت زود بده و راحت زایمان کنی، البته یه مقدار هزینه آزمایش ها و قرص ها برای من زیاد شد.