2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565950 بازدید | 69449 پست

یه چیزی خانما من از ۲۰ خرداد کالری شماری کردم ۸۲ کیلو بودم الان ۷۰ هستم با قد ۱۶۵ حالا میخوام بشم ۶۵ تا دوهفته دیگه رژیم ۹ روزه شوک رو گرفتم سه روز فقط تخم مرغ آبپز سه روز سیب زمینی سه روزم فقط مرغ خیلی حالم بدهههههه نمیدونم چیکار کنم ادامه بدم یا نه

میشه یکم توضیح بذی نیکی جون؟

۵ روز در هفته رو ۱۵۰۰ تا ۱۵۶۰ کالری مصرف کن . دو روز فست یعنی زیر ۵۰۰ . که شنبه ها و یک شنبه ها هست .

یک روز هم خگخ‌ یعنی خام گیاه خواری . که پنج شنبه هست.  که تو اون روز مجازی فقط سبزی جات و میوه جات خام بخوری با آجیل خام و کشمش و خرما و لبنیات وپختنی ممنوعه  

حتی چای و دمنوش

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزی خانما من از ۲۰ خرداد کالری شماری کردم ۸۲ کیلو بودم الان ۷۰ هستم با قد ۱۶۵ حالا میخوام بشم ۶۵ ...

رژیم های سریع رو تو وزن بالا اشتباه  نباید گرفت . 

زمانی میتونی این کار رو کنی که نهایت ۳ کیلو تا هدفت فاصله داری 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سلام عزیزم .  سفیده ی  تخم مرغ و یه ق عسل و یه نصف لیمو ترش رو با هم مخلوط کن با همین دست ...

ممنونم عزیزم 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2728
ممنونم عزیزم 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

خواهش میکنم 😍😍

۵ روز در هفته رو ۱۵۰۰ تا ۱۵۶۰ کالری مصرف کن . دو روز فست یعنی زیر ۵۰۰ . که شنبه ها و یک شنبه ها هست ...

ممنونمممم عزیزممم بااین روش چقدمیشه کم کرد و توچه مدت؟

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
منم حس میکنم دیگه زیادی داره نشون میده   ولی اهمیت نده شما روی تایمی که واسه ورزشات میذاری زوم ...

آره زیادی انگیره میده کالری محاسباتیش به نظر واقعی ننیاد🙄🙄🙄

ممنون بابت پیشنهاد ورزشیتون حتما انجام میدم

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
یعنی باید بخوریم یا نباید بخوریم؟؟؟

میشه تو خگخ خورد 

ولی میگم انگور چاق میکنه

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها  کالری سالاد هم حساب میکنید ؟  کالری من تا اینجا ۲۰۴ کالری 

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
مال من تا یک سال طول کشید گلم .  طول میکشه سایزش هم یک سالی طول می‌کشه برگرده  

اوو چه زیاد😕

حالا من بیشتر پشت کتفمو باید آب کنم سینه هام خوبه

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

سلام برید ۳ لیوان اب بخورید 😊😂چقد گرمه انگار نه انگار ۳۱ شهریوره😑😑

@نیییییییییکی    

وزن اولیه ۶۶ ⬅️🗝🔓۶۴/۲۰۰ ⬅️ 🗝🔓۶۲/۹۰۰ ⬅️🗝 🔓۶۱/۹۰۰⬅️🔐 ۶۰/۹۰۰⬅️ 🔐۵۹/۹۰۰⬅️🔐۵۸/۹۰۰⬅️🥇🏆 ۵۶ 🥇🏆 🔜🔚  تیکر کاهش وزنمه😋😊
سلام برید ۳ لیوان اب بخورید 😊😂چقد گرمه انگار نه انگار ۳۱ شهریوره😑😑 @نیییییییییکی     ...

صبح تا حالا سه لیوان آب خوردم لامصب حالم خرابه

صبح تا حالا سه لیوان آب خوردم لامصب حالم خرابه

😂😂😂نوش جان من بیرون اینقد گرم بود اومدم ۴ لیوان خوردم با کمال میل 😁😁

وزن اولیه ۶۶ ⬅️🗝🔓۶۴/۲۰۰ ⬅️ 🗝🔓۶۲/۹۰۰ ⬅️🗝 🔓۶۱/۹۰۰⬅️🔐 ۶۰/۹۰۰⬅️ 🔐۵۹/۹۰۰⬅️🔐۵۸/۹۰۰⬅️🥇🏆 ۵۶ 🥇🏆 🔜🔚  تیکر کاهش وزنمه😋😊
2706