2726
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 564926 بازدید | 69449 پست
من راجب قرص لاغری نپرسیدم ک 😐 راجبه درده پریود پرسیدم 😐

اشتباه ریپلای کردم عزیزم ...من سوال یسنا رو جواب دادم 🙃🙃🙃

من که تا ژلوفن  نخورم ..درد پریودم کم نمیشه ...

گل گاو زبون قبلا مامانم دم میکرد ..اونم خوب بود ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من جدیدا هرجا میرم انقد تعریف میدن چه خوب شدی کلا ذوق زده ام 😍😍😍😍

خیلی حس خوبیهانشاالله همگی به زودی به وزن هدفتون برسین 

بامداد جون انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده و مرسی بابت تاپیک عالیت 😍😘

2728
میبینم که بامداد جون نیست همگی وزن کردین 😑😁

من امروز تو باشگاه رفتم رو ترازو 

میخواستم وزنم به مربیم بگم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

دوستای گلم چه جوری لینک دوتا تاپیک رو تو یه پست بزاریم . هر کاری میکنم نمیتونم ☹☹

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

[QUOTE=64698761]یکی بیاد این مادرشوهر منو ببره اصلا دوس ندارم تکون بخورم از جام چه برسه کار خونه یا ورزQU

خو هيچ ديگه،خيلي چيز خوبيه به ما هم پيشكشش ميكني😒😒😒😒

همون خودت نگه دار ما به اندازه كافي دردسر داريم😅😅😅

ميلشو نگاه كن نه درصدشو به هر حال گذشت ديگه اينكارو نكن

دیگه نخوردم😊😊

2706