2726
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565114 بازدید | 69449 پست
دمنوش و قرص لاغری ...فایده نداره ..اولا ترکیبات مشخص نیست ...و اکثرا موثر نیستند ..و سریع برمیگرده . ...

من راجب قرص لاغری نپرسیدم ک 😐

راجبه درده پریود پرسیدم 😐

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من ی اتفاق جالبی واسم افتاده نمیدونم چرا هرچی میخورم دیگ لذت نمیبرم و ففط عذاب وجدان دارم نکنه زیاد خوردم

هیچ وقتفک نمیکردم بتونم ب شیرینی ن بگم

خیلی کالری شماری عالیه

هرکی منا میبیته با اینک 5 کیلو کم کردم هی میگن چ خوشگل شدی چ خوب شدی منم قند تو دلم آب میشه و اراده ام محکمتز

وای کاش تا اخر بتونم ادامه بدم خیلی خوشالم باهاتون اشنا شدم ممنونم از همه تووون 

ازتون انرژی میگیرم😍😍😍

سلام 

منم میخوام شرمت کنم خیلیییی چاق شدم 75 کیلو هستم :'(

افسردگی دارم فک کنم کاهش وزن روحیه مو بهتر کنه تا اخر تابستون میشه بشم 60  کیلو؟

راستی من برنامه ی مانکن دارم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم یکی توصیح بده با عکس لطفا

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->

اهان یه سوال دیگه استارتر گفته ک باید روزی 1000 تا 1200 کالری در اون پنج روز هفته مصرف کنیم 

سوال من اینه که با کم کردن کالری سوختی ورزش ،میشه 1000 کالری؟ یا بدون اون؟

یعنی مثلا من امروز 1000 کالری که باید میخوردمو خوردم و 100 کالری با ورزشم سوزوندم حالا اجازه دارم 100 کالری دیگع هم بخورم یا نه؟

باردار نیستم،تیکر کاهش وزنمهتاریخ شروع. 97/8/1  دعا کنین اینبار بتونم.شروع--->76.5---->75.2---->
بچه ها من ی اتفاق جالبی واسم افتاده نمیدونم چرا هرچی میخورم دیگ لذت نمیبرم و ففط عذاب وجدان دارم نکن ...

اره منم این رژیم خیلی تاثیر داشته واسم و میل به شیرینیم کم شده خداروشکر

قبلا وحشتناک شیرینی میخوردم 

اهان یه سوال دیگه استارتر گفته ک باید روزی 1000 تا 1200 کالری در اون پنج روز هفته مصرف کنیم  س ...

کالری شما میشه وزنت ضربدر دو منهای صد که واسه شما میشه ۱۴۰۰ کالری در روز 

نه عزیزم ورزش رو نباید از کالری مجازت کم کنی 

توام وزن کردی هااااا😎😎😎😎😎 آهای سهاااااا بیا مچشو گرفتم✊

😂😂😂😂

به خدااا تو باشگاه رفتم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706