2726
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565146 بازدید | 69449 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۴ تا قارچ کبابی

با یه دونه خیار و یه دونه گوجه و یه خورده سبزی خوردن

گوجه و خیار که آزاده

فقط قارچ که هرکدوم ۱ دونه کالریشه

البته یه دونه و خورده ای

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
سلام، با اراده ها من تو شلوغ و پلوغی اثاث کشی، چالش ورزشی رو انجام دادم، و ورزشهای که سها گذاشته بو ...

ورزش سها کدومه🤔🤔

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

سلام به همگي. مامان دانيال دهه 50 شدنت مبارک . واقعا خيلي خوب وزن کم کرديا . تقريبا 15 کيلو کاهش وزن داشتي درسته ؟ من که يه مدته واقعا خرابکاري کردم اما از امروز ديگه صدردرصد رو حرفم هستم . 

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
نیکی نشد ریپلایت کنم از۳شنبه فست بودی چغدر کم کردی؟ اگ تاثیر داره منم از ۳شنبه دیگه بگیرم

یک کیلو کم کردم امروز کشیدم 

ولی فستِ فست نبودم به خداا 

۷۰۰ تا . یا ۶۰۰ و خورده ای بودم  

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
نیکی نشد ریپلایت کنم از۳شنبه فست بودی چغدر کم کردی؟ اگ تاثیر داره منم از ۳شنبه دیگه بگیرم

اگه نمیشه ریپلای کنی یه کم از پست منو اون بالا پاک کن دوباره ارسال کنی ریپلای میشه 

سلام بامداد جون میخوام‌یه ورزش جدید ثبت نام کنم بنظرت پیلاتس بهتره یا فیتنس؟ میخوام فرم بدم

سلام عزیزم 

خوبی نیستی کم پیدایی 

بامداد جون نیست تا دوهفته رفته سفر

یک کیلو کم کردم امروز کشیدم  ولی فستِ فست نبودم به خداا  ۷۰۰ تا . یا ۶۰۰ و خورده ای بودم ...

توام وزن کردی هااااا😎😎😎😎😎

آهای سهاااااا بیا مچشو گرفتم✊

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
2706