2410
2553
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 563992 بازدید | 69449 پست
سلام بامداد جون میخوام‌یه ورزش جدید ثبت نام کنم بنظرت پیلاتس بهتره یا فیتنس؟ میخوام فرم بدم

سلام کاملیا جون خوبی کم پیدایی؟

من  تونستم  در مدت ۴ماه   .۱۱کیلو کم کنم.           خواستن توانستن است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اول بگو چند کیلو هستی ؟؟؟ وزن هدفت چند هست ؟؟؟

هفتاددوبودم الان نمیدونم یه سال خورده زایمان کردم .قدم یک پنجاه هفته.برای شروع پنج کیلولاغرشم انگیزه بگیرم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
فست یعنی چی بچه ها صبحاچی میخورین کم کالری باشه

باید وزنت رو در ۲ ضرب کنی منهای ۱۰۰ ...این کالری روزانه شماست ...ماه اول نیازی به فست نیست ..کالری شماری عادی .....بعد از اون شنبه و ۳ شنبه زیر ۵۰۰ کالری باید بخوریم ...که بهش میگیم فست ...

برنامه کرفس یا مانکن رو از بازار دانلود کن و نصب کن ..با این برنامه کالری شماری کن ..

تا جایی هم که میتونی ورزش کن ..

هفتاددوبودم الان نمیدونم یه سال خورده زایمان کردم .قدم یک پنجاه هفته.برای شروع پنج کیلولاغرشم انگیزه ...

پس فعلا روزی ۱۳۰۰ کالری مصرف کن ...

و حداقل یک روز درمیان ۱ ساعت ورزش کن ....و هرچه بیشتر ورزش کنی ..بهتره ..

2714
پس فعلا روزی ۱۳۰۰ کالری مصرف کن ... و حداقل یک روز درمیان ۱ ساعت ورزش کن ....و هرچه بیشتر ورزش کنی ...

روز اول ناشتا ..بعد از دستشویی خودت رو وزن کن ..بعد از اون هفته‌ای یکبار ۱ شنبه ها ....روز های پریود و ۲ روز قبلش هم نباید وزن کنی کاذب بالا نشون میده ...

همیشه هم با یک ترازو وزن کن 

سلام، با اراده ها

من تو شلوغ و پلوغی اثاث کشی، چالش ورزشی رو انجام دادم، و ورزشهای که سها گذاشته بوده یه تعداد کمشو انجام دادم، 

تا الان هم یه تخم مرغ ابپز، دوتا خرما و دو تا لیموترش خوردم، 120 کالری

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
2706