2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565935 بازدید | 69449 پست
جمعه صبح ک با سحر وزن کردم ۵۹.۳۵۰بودم ازفردا نمیترسم😀😀بااینکه دیروز زیاد خوردم

بامداد نیست خوب جولون میدیا هی وزن میکنی😂😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
روزای فست رو دوست دارم نمی دونم چرا😐😐 صبحونه چهار کف  لواش و قوطی پنیر و یک قند،۱۸۷کالری

منم اولا دوس داشتم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برم اگه شد تا 12 و نیم بخوابم بعد ناهار درست کنم فعلا😍😍

سها جون  امروز روز فسته تراخدا حواست به ما باشه .من از ساعت چهار بعداز ظهر به بعد یعنی فقط منتظر بهونه ام فستمو بشکنم می یام تهدیدهای تو رو می بینم خفه می شم می رم دنبال کارم😏😏

وزن الان ۷۰   وزن هدف ۶۵ __ این پنج کیلو رو هم زود کم کن😕😕
2731

خدا کنه امروز یه بلای سر وزنم بیادش

کم کنم 

بابا من برا محررررم میخوام دهه ۵۰ باشم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
2738
من از صبح ۶۲ کالری خوردم یکساعت و ۳ دقیقه ام حلقه زدم ۴۴۱ سوزوندم الانم برم کارهای خونه و ناهار و ...

چی خوردی

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

من تا الان ۶۶ کالری مصرف کردم 

صبح یه چای سبز با ۴ تا کشمش ۵ کالری 

میان وعده یه چای سبز با یه خرما  ۱۹ کالری 

الانم برا پسرم ماکارونی با سویا درست کردم یه قاشق خوردم 😑😐

شد۴۲ کالری اوف 😣

ناهار چی بخورممم 😥

من عصرا قندم میوفته میترسم کالریم تموم شه 😆

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
من تا الان ۶۶ کالری مصرف کردم  صبح یه چای سبز با ۴ تا کشمش ۵ کالری  میان وعده یه چای سبز ...

فست=تخممرغ

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
2706