2410
2553
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 563992 بازدید | 69449 پست
سلام خانوم  تو باشگاه هَردَمبیلی کار نکن. اگه پشت هم بری ترکیبی اون جوری که گفته کار نکنی حجیم ...

وقت نداشتم

از فردا درست میرم

تو از سه شتبه همش فستی؟؟؟

شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
اولا حسودی کرده شک نکن  دوما میخواد روحیتو خراب کنه  عزیزم آب زیاد بخور که صورتت بد نشه&n ...

آره بدبخت حسوده من فقط صورتم لاغر شده همین ولی زشتی که این گفت واله نشده.یادش رفته پارسال همین موقعها بود هی میگفت وای بسه اه اه چقدر چاق شدی و از این حرفا.البته من تقصیر شوهرم میدونم که نظر خواهی میکنه.اصلا به دیگران چاقی و لاغری من چه ربطی داره آخه باور کن همسایهامون هر کدوم منو دیدن میگن چقدر لاغر شدی خوب شدی.بعد اینا.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دوساعت دیگه پسرم میخوابه نیم ساعت برقص ۳۰۰ تا بسوزون سامسونگ هلثم لازم نیست هرموقع خواستی زمان ر ...

پس من ٥ شروع ميكنم ببينم روز اولي چقد دووم ميارم ..تا برم كاراهاي خونه رو انجام بدم ناهارو شامو بپزم پسرمو بخابونم همون٥ ميشه 😘😘

2456
نه عزیزم  ورزش  خیلی سنگین میگن نکنید  از شب هم دیگه آب نخور . تو روز عیبی نداره.&n ...

سنگین یعنی چی رقص تند چی !!

دراز نشست !!! 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
جمعه صبح ک با سحر وزن کردم ۵۹.۳۵۰بودم ازفردا نمیترسم😀😀بااینکه دیروز زیاد خوردم

خوشا ب سعادتت ک رفتی دهه پنجاه 

خدا نصیب منم کنه

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
2714
چه خوب عزیزم...😍۵سانت تو رون خیلیه.آفرین.چند کیلو بودی اول رژیم؟برا من که همون۶۰-۶۱ هه.حالا ایشالا ...

اول ۶۵ بودم .. فردا وزن میکنم ..ببینم چقدر تغییر کردم .. ولی سایز تغییر کردم مثل خودت .. 

لباسات رو صبر کن بیشتر که لاغر شدی ببر بده برات تنگ کنن .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
آره بدبخت حسوده من فقط صورتم لاغر شده همین ولی زشتی که این گفت واله نشده.یادش رفته پارسال همین موقعه ...

سعی کن به خودت برسی جلشون آرایش کن موهاتو رنگ کن اصلاح کن بخدا خیلی تاثیر داره ها گلم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
پس من ٥ شروع ميكنم ببينم روز اولي چقد دووم ميارم ..تا برم كاراهاي خونه رو انجام بدم ناهارو شامو بپزم ...

باشه گلم اول بدنتو گرم کن که بدن درد نگیری ۵ منتظرم 

وقت نداشتم از فردا درست میرم تو از سه شتبه همش فستی؟؟؟

نه فستِ فست نشد که

یه کم بالاتر شد 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سنگین یعنی چی رقص تند چی !! دراز نشست !!! 

نه اینا سنگین نیستن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2706