2410
2553
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 563992 بازدید | 69449 پست
منم خوبم خداروشکر پس بامداد رفته مسافرت.حالا نیاد 4کیلو اضافه کنه صلوات.😁

😂😂😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
ممنون عزیزم خوبم شما خوبی بامداد جون گفت دو هفته نیست رفته مسافرت

نیکی جون,اگه امروزمثلا ۲ساعت ورزش وتحرک داشته باشیم یا۸_۹لیوان آب بخوریم فردا زیادنشون میده,من ازالان استرس گرفتم بازکم نکرده باشم.یعنی ظاهرم تغییرنکرده,اما جرات نکردم وزن کنم.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوبم خداروشکر پس بامداد رفته مسافرت.حالا نیاد 4کیلو اضافه کنه صلوات.😁

سلام خرزهرجون خوبی؟کم پیدایی؟تثبیتی یانه؟

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.
نیکی جون,اگه امروزمثلا ۲ساعت ورزش وتحرک داشته باشیم یا۸_۹لیوان آب بخوریم فردا زیادنشون میده,من ازالا ...

نه عزیزم 

ورزش  خیلی سنگین میگن نکنید 

از شب هم دیگه آب نخور . تو روز عیبی نداره. 

ایشالا که کم میکنی

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2456
سلام خرزهرجون خوبی؟کم پیدایی؟تثبیتی یانه؟

سلام پگاه جونم تو خوبی عزیزم.آره الان 66/3شدم دیگه فعلا تثبیت گرفتم تا یکم استراحت کنم دوباره برم خودم و برسونم به 65

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
کجا برم فارسیش کنم؟؟😭😭 تو تنظیمات خود سامسونگ هلث رفتم زبان نداشت تو لیست فعالیت هاشم رقص نبود

عزیز برو بازار دان کن اونو لغوش کن از خودگوشیتو بپاک از بازار بگیر 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
پری پری جون ماهم شما رو داریم یواش یواش میشناسیم 

اسمم پریناز 😂

دختر خواهرم برام ثبت نام کرد تو نی نی سایت زده پری میخوام خفه کنم خودموووووو😂😀😂😂😂

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سامسونگ نيس گوشيم ولي با هم بيا استارت بزنيم چه ساعتي خوبه ؟؟من تا شش و نيم خونه هستم 

یکی دوساعت دیگه پسرم میخوابه نیم ساعت برقص ۳۰۰ تا بسوزون سامسونگ هلثم لازم نیست هرموقع خواستی زمان رقصتو بده من میگم چقدر سوزوندی

2714
اسمم پریناز 😂 دختر خواهرم برام ثبت نام کرد تو نی نی سایت زده پری میخوام خفه کنم خودموووووو😂😀😂😂 ...

😂😂😂

عیب نداره

باحاله 

سلام پگاه جونم تو خوبی عزیزم.آره الان 66/3شدم دیگه فعلا تثبیت گرفتم تا یکم استراحت کنم دوباره برم خو ...

شکرخوبیم.کارخوبی کردی,انشالله همیشه خوش فرم بمونی.

شکرخوبیم.کارخوبی کردی,انشالله همیشه خوش فرم بمونی.

ممنون عزیزم.ان شالله همه بچها به خواستشون برسن.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

خب پایینش ببین یه مثبت هست بزن روش میری داخل فعالیتا رقصو پیدا کن تیکشو بزن 

همونجا ک عکسشو گذاشتی ببین

بچها 3روزه از دست مادر شوهرم خیلی ناراحتم.اومده بود خونمون هنوز از راه نرسیده گفت وای چقدر لاغر شدی بسه دیگه رژیم نگیر.بعد شوهرم ازش پرسید خوب شده یا بد شده مادر شوهرمم نه گزاشت نه برداشت برگشت گفت بد شده زشتم شده.منم به شوهرم گفتم اصلا دیگه حق نداری راجع به اندام من نظر خواهی کنی.

بچها 3روزه از دست مادر شوهرم خیلی ناراحتم.اومده بود خونمون هنوز از راه نرسیده گفت وای چقدر لاغر شدی ...

اولا حسودی کرده شک نکن  دوما میخواد روحیتو خراب کنه 

عزیزم آب زیاد بخور که صورتت بد نشه 

سعی کن ماسک بزاری  و صورتتو ماساژ بدی 

2706