2726
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565110 بازدید | 69449 پست

ناهار یه سینه مرغ کوچیک خوردم چقد کالریش زیاد بود لامصب 

۵ قاشقم برنج باهاش خوردم 😁 

تا الان شد ۷۰۰ تا 😐 

۵۰۰ تا هم سوزوندم

امیدوارم تا شب حداکثر ۱۰۰ تا دیگه بخورم امشبو زیر ۱۰۰۰ ببندم 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اخه گوجه یک دونش ۲۵کالری داره چ جوری ازاده؟؟ من همیشه عدسی میخوردم این فست دلم برنداشت ببخشید گلم ...

دشمت شرمنده عزیزم واسه خودت میگم که اذیت نشی 

چیزای دیگه بخور حتی اگه پروتیین هم نمیخوای بخوری روز فست دوتا سیب زمینی آبپز با ماست یا سس کچاپ بخور هم کالریش کمه هم سیر میشی 

نون پنیر ، سوپ ،لوبیا چیتی و خیلی غذاهای کم کالری  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره اشتباه کردم در حد لالیگا😑😑😑😑😑

😂😂😂خودمم داشتم شک میکردم

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ناهار یه سینه مرغ کوچیک خوردم چقد کالریش زیاد بود لامصب  ۵ قاشقم برنج باهاش خوردم 😁  تا ...

مگه  بجبران دیشب ورزش نکردی ؟؟؟

2728

[QUOTE=61730197]دریا جون الانم دارم ماهی یکبار میزارم 😅 تو تایمی که تاپیک بازه و بچه ها دارن وزنهاشون رو میزارن چو ...[/QUOTE]

اره ميدونم خودمم ديدم پستهاشونو

خوب اونا اطلاع ندارن كه!!!

اره اينجوريم خوبه.اگر روز وزن كشي بچه ها سعي كنن بين وزنها پست نزارن هم خوب ميشه

افراد جديد هم اگر فعاليت داشتن و اومدن تو ليست اضافه ميشن چون بعضيا مثلا ميان يكي دوهفته باهامون تو رژيمن بعد رژيمشونو ول ميكنن يا مشكلي واسشون پيش مياد ديگه نميان.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺🎺

پس خوشگلا هر یکشنبه وزنهاتون رو همینجا بگید سعی کنید وزن هفته قبل رو هم بگید که هم تغییر وزنتون رو بدونیم هم برای بچه ها انگیزه بشه 

دوستانی که اینجا پست میزارن و من میشناسمشون و تو تاپیک فعالیت دارن اگه درخواست دوستی ندادن به من درخواست دوستی بدن 

فقط لطفا دوستانی که درخواست دوستی میدن و تا حالا تو تاپیک فعالیت نداشتن قبلش اینجا یه کامنت بزارن که من بشناسمشون 

چون الان چند نفر بهم درخواست دوستی دادن که نمیشناسم 

هر چهار هفته یکبار یعنی چهارمین یکشنبه که البته من قبلش روزش رو اعلام میکنم وزنهاتون رو تو خصوصی بهم بگید 

ممنون 😘😘😘😘😘😘

فقط دوستانی که تو خصوصی وزنهاشون رو گفتن اسانیشون رو تو لیست میزارم 

لیست وزن اینماه رو درست کردم امروز میزارم 

چه جوري درست ميكني؟؟ميشه به منم ياد بدي؟؟ بعد گوشتش بو نميده؟؟؟

گوشتو خورد میکنم از اندازه خورشتی کوچیک تر میریزم داخل شیشه تمیز.مثل شیشه سس.یه ذره نمک میریزم درشیشه رو میبندم یه قابلمه آب میکنم شیشه رومیزارم داخلش.نباید شیشه کج بشه چون ممکنه آب بره داخلش باشعله کم ۳تا۴ساعت میزارم بپزه .خیلی خوشمزس

من  تونستم  در مدت ۴ماه   .۱۱کیلو کم کنم.           خواستن توانستن است 

دوستانی که تازه وارد هستن و میخوان  با ما رژیم بگیرن لطفا لطفا لطفا اول توضیحاتم رو بخونن 👈🏻توضیح برنامه پست اول تاپیک رو هم بخونن جواب بیشتر سوالاتشون هست 

ممنون 😘

بچه ها جون میخوام یسری موارد به توضیحات اضافه کنم که جواب سوال بچه هاست لطفا بگید چه سوالهایی بیشتر پیش میاد و چه چیزهایی به توضیحات اضافه کنم 

سوالهایی که اول رژیم و الان برای خودتون پیش میاد و اینجا خیلی مطرح میشه و من تو توضیحات ننوشتم بگید

ممنون میشم کمک کنید 😘😘😘😘😘😘

اولا که من ترازو ندارم 

باید  حتما یکی بخرم هفته آینده .

دوما خواهش میکنم غذاهایی رو که کم کالری و جدید  باشه بگید منم یاد بگیرم .. مرسی 

بیشتر غذاهای من برنجی هست 

نون هم توی شهرمون فقط لواش و بربری پخت میشه ..

ماهی  هم علاقه ندارم مخصوصا از نوع بخار پز !!! 

بچه ها جون میخوام یسری موارد به توضیحات اضافه کنم که جواب سوال بچه هاست لطفا بگید چه سوالهایی بیشتر ...

من اون اولا خیلی خنگ بودم یادته دوبار از دستم عصبانی شدی؟؟

برا شبمم ب سفارش دوستان گوشت گوساله شیشه پز گذاشتم موندم ابشو کالریش حساب کنم یانه

😐چون در حد دوقاشق بیشتر نمیسه

اما۲۰۰گرمش کالری بالایی داره

من روز درمیون ۱۰۰گرم سینه مرغ کبابی رو دارم 

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
من اون اولا خیلی خنگ بودم یادته دوبار از دستم عصبانی شدی؟؟ برا شبمم ب سفارش دوستان گوشت گوساله ش ...

سوالاتت بیشتر چی بود ؟؟؟

من عصبانی شدم ؟؟ من به این مهربونی از عکس جدید پروفایلم مشخصه که 😅😅😅🔫

آبشو نمیخواد حساب کنی 

2706