2726
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565136 بازدید | 69449 پست
مرسی اون ۱۴۰تا هم نهار عصرونه هرکدوم یک گوجه شامم یک گوجه خبار خرما صبحونه هم خرما 

منکه چند بار بهتون گفتم چجوری کالریها رو مصرف کنید و روز فست هم سعی کنید پروتیین بیشتر مصرف کنید 

(گوجه خیار رو هم آزاد حساب کنید که دیروز گفتی بچه ها کالری گوجه رو هم حساب کنید )

اینجوری که مصرف کردی بدنت ضعیف میشه ممکنه مشکل معده هم برات پیش بیاد و نتونی رژیمت رو ادامه بدی علاوه بر اون صورتت هم زشت میشه  

رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود 

رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بامداد جان من دیروز این لیست رو دیدم از تاپیک لیست وزن

خب اینکه لیست یکماه پیشه 😑

۲/۲۳ یعنی ۲۳ اردیبهشت 😑😑😑😑😑

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها با اجازا استارتر عزیز بیاد تاپیک ختم دعای معداج برای ازدواج خوبhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1850315/ختم-دعای-معراج-برای-ازدواج-خوب-40-نفر-باید-باشیم?postId=61726685

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2728

[QUOTE=61725299]عزیزم با این مدلی وارد کردن وزنها همون ماهی یکبار هم برای من سخته چون این تا پیک که حداقل روزی بیست ...[/QUOTE]

بنظرم شما فقط بچه هايي كه تو اين تاپيك هستنو وزنشونو جدا كن و وارد كن.تو يه تاپيك كه مخصوص ليست وزنهاست.بعدم تاپيك رو قفلش كن.

تاپيك وزن كشيه هرهفته رو هم قفل كن كه پست اضافه توش نزارن.فقط مثلا از ظهر تا عصر يكشنبه بازش كن تا بچه ها وزنشونو وارد كنن.

وقتي كه مثلا از ساعت ١٢ ظهر تا ٦ عصر باز باشه مسلما تعداد پستهاي اضافه هم كمتره تا اينكه از صبح تا شب باز باشه.هركي هم نرسيد تو اون شش ساعت وارد كنه وزنشو،ميتونه تو خصوصي واست بفرسته.

وزنها رو ماهي يكبار ليست كن نه هرهفته.حتي ميتوني از يكي از بچه ها كه وقتش آزاد تره كمك بگيري تا واست ليست كنه وزنهارو.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

امضات رو  هم خوندم 

من که تازه میخوام شروع کنم 

پس ماه اول فست نداشته باشم بهتره؟! 

کالری دریافتی = وزن × 20 _ ۱۰۰ 

درسته ؟! 

البته من قبلا چند بار با کرفس پیش میرفتم یکی دو هفته بعد میزاشتمش کنار  متاسفانه 

[QUOTE=61728099]خب اینکه لیست یکماه پیشه 😑 ۲/۲۳ یعنی ۲۳ اردیبهشت 😑😑😑😑😑[/QUOTE]

نگاه كن خيليا كه تو ليستن اصلا تو تاپيك نميان

اينجوري كه همه را وارد كني خ وقت گيره واست 

بخدا من اگه بچه كوچيك نداشتم وقتم آزاد بود كمكت ميكردم.

[QUOTE=61728789]امضات رو  هم خوندم  من که تازه میخوام شروع کنم  پس ماه اول فست نداشته باشم بهتره؟!& ...[/QUOTE]

اره گلم بهتره اوله رژيم كالري شماري داشته باشي بعد اگر خواستي رژيم ٥.٢ رو بگيري

اين فرمول ميشه ميزان كالريه روزانه ات

منکه چند بار بهتون گفتم چجوری کالریها رو مصرف کنید و روز فست هم سعی کنید پروتیین بیشتر مصرف کنید&nbs ...

اخه گوجه یک دونش ۲۵کالری داره چ جوری ازاده؟؟

من همیشه عدسی میخوردم این فست دلم برنداشت

ببخشید گلم

شرمندت شدم

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
[QUOTE= 61725299 ]عزیزم با این مدلی وارد کردن وزنها همون ماهی یکبار هم برای من سخته چون این تا پیک ک ...

دریا جون الانم دارم ماهی یکبار میزارم 😅

تو تایمی که تاپیک بازه و بچه ها دارن وزنهاشون رو میزارن چون میاد تو لیست موضوعات بروز شده تو اون تایم بقیه ای که نمیشناسم هم وزن هاشون رو میزارن پس بنظرم اون تاپیک رو ببندم نظرت چیه ؟

اگه اسم بچه های این تاپیک رو بزارم میترسم یکی تو این تاپیک باشه و جا بمونه و ناراحت بشه چون حداقل روزیدو سه نفر اینجا اضافه میشن که یکهفته طول میکشه اسمهاشون یادم بمونه 😅(دراین حد باهوشم ) 

پس فکر کنم همه هر هفته تو این تاپیک وزنشون رو بگن و ماهی یکبار بیان خصوصی به من بگن بهتره ؟؟ نه 

اگه کسی کمکم کنه که خیلی عالی میشه هزار تا میبوسمش 😍

امضات رو  هم خوندم  من که تازه میخوام شروع کنم  پس ماه اول فست نداشته باشم بهتره؟!& ...

آره عزیزم درسته اگه خواستی میتونی یکروز هم زیر هزار کالری باشی 

تو میتونی 

ایندفعه اراده کن و به هدفت برس 

موفق باشی 😍😍😘😘

[QUOTE= 61728099 ]خب اینکه لیست یکماه پیشه 😑 ۲/۲۳ یعنی ۲۳ اردیبهشت 😑😑😑😑😑[/QUOTE] ...

تازه الان خیلییییییی بیشتر هم شدن 

ولی مثلا یسری بچه ها ممکنه پری باشن و وزن نکرده باشن یا مسافرت باشن و من اسمشون رو وارد نکرده باشم هفته بعدش بیان لیستو ببینن ناراحت میشن 

من باید اول اسمها و وزنها رو  روی برگه بنویسم که قاطی نکنم باز دفعه بعد باید از اول بنویسم 😭😭😭

2706