2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 565935 بازدید | 69449 پست

بامداد جون من تواین4هفته ، 8کیلو کم کردم خیلی ضعیف شدم ، دارم یه جورایی کم میارم ضعف شدید و بی حالی و سرگیجه میگیرم میشه یه روش بگید که کاهش وزن داشته باشم و فست هم نگیرم فعلا تا60کیلو ، 8تا دیگه کم کنم فعلا کافیه.به نظرتون چکار کنم میخوام هم سلامتیم حفظ شه هم کاهش داشته باشم.  

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدون باشگاه چ جوری این همه سوزوندی خوشبحالت 

صبح تا شب تو خونه ورزش میکنم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
کالری منفی چیه خواهر؟

وقتي يه چيزي مثل برنج ميخوريم داريم كالريشو حساب ميكنم تقريبا ميشه ٢٤٠ كالري به بدن ميرسونيم ،،ولي بدنمون بخاد اين برنجو هضم كنه شايد ١٠٠ كالري بسوزونه كه اين وسط ١٤٠ كالري مصرفي اضافه ميشه و تو بدن جذب ميشه و ما رو چاق ميكنه ،،ولي بعضي مواد غذايي اگه ٥٠ كالري داشته باشن بدن واسه هضمشون ١٠٠ كالري نياز داره اينا بهشون كالري منفي ميگن كه باعث لاغري ميشن 

حالا نميدونم نظر بامداد جون چيه حساب بكنيم اونا رو هم يا نه ؟؟ 

عزیزم شما تو چند وقت 20کیلو کم کردید؟

من تحت نطر دکتر تغذیه بودم خیلی طول کشید روند وزن‌ کم‌ کردنم.دکترم میگف چربی بدنت کمتره و بیشتر گوشت هست به خاطر اینه .تقریبا بگم ۹‌ماه طول کشید

عزیزم اگه رطب منظورته من وزن کردم و کالریشو حساب کردم حدود ۳۸ میشد. اکثر خرماهای معمولی بالای ۳۰ هس ...

عزیزم من اینارو میگم

اینا دونه ای چقد کالری داره؟؟؟ من گرمی نمیدونم ترازو ندارم

2738
سلام بامداد جون من ساعت ۶ونیمه عصر وزن کشی کردم۷۲،۶۰۰سه شنبه الان شدم ۷۰،۹۰۰ حالا نمی دونم وزن کاذبه ...

دختر جان قرار شد ۱۲ ساعت از سحری خوردن گذشت وزن کنید دو خوردی دو وزن کن نه هفت شب 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
تی ار ایکس جای خونه ی ما خصوصی داره. روز در میون 120 تومن😕 بین ایروبیک و بادی فیت ، فک کنم همچین ا ...

آره عزیزم تی آر ایکس همین حدوده قیمتش 

ایروبیک که نرو اون یکیو نمیدونم چیه اگه شل نمیشی خوبه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بامداد جون چيزايي كه كالريشون منفي هست رو هم حساب كنيم ؟؟؟

نه 

فقط میوه ها منفی نیستن ها تو نت زده منفیه ولی اشتباهه 

فقط سبزیجات زیر سی کالری

من تحت نطر دکتر تغذیه بودم خیلی طول کشید روند وزن‌ کم‌ کردنم.دکترم میگف چربی بدنت کمتره و بیشتر گوشت ...

مرسی عزیز دلم

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
2706