750
648
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 415544 بازدید | 67312 پست
بچه ها چی بخورم درد پریودم کم بشه؟😐

دمنوش و قرص لاغری ...فایده نداره ..اولا ترکیبات مشخص نیست ...و اکثرا موثر نیستند ..و سریع برمیگرده ....باید با ورزش و رژیم اصولی وزن کم کرد ..و تغییر شیوه زندگی با ورزش و کالری شماری خیلی موثر هست 

سها جون  امروز روز فسته تراخدا حواست به ما باشه .من از ساعت چهار بعداز ظهر به بعد یعنی فقط منتظ ...

وای ...امروز روز فست تفنگ رو از سها بگیرید 😆😆😆😆....آگه من تفنگ داشتم روزای فست ..هر کی اذیتم میکرد راحت ترور میکردم 😅😅😅😅

764
سلام بامداد جون میخوام‌یه ورزش جدید ثبت نام کنم بنظرت پیلاتس بهتره یا فیتنس؟ میخوام فرم بدم

سلام کاملیا جون خوبی کم پیدایی؟

من  تونستم  در مدت ۴ماه   .۱۱کیلو کم کنم.           خواستن توانستن است 
737
اول بگو چند کیلو هستی ؟؟؟ وزن هدفت چند هست ؟؟؟

هفتاددوبودم الان نمیدونم یه سال خورده زایمان کردم .قدم یک پنجاه هفته.برای شروع پنج کیلولاغرشم انگیزه بگیرم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
فست یعنی چی بچه ها صبحاچی میخورین کم کالری باشه

باید وزنت رو در ۲ ضرب کنی منهای ۱۰۰ ...این کالری روزانه شماست ...ماه اول نیازی به فست نیست ..کالری شماری عادی .....بعد از اون شنبه و ۳ شنبه زیر ۵۰۰ کالری باید بخوریم ...که بهش میگیم فست ...

برنامه کرفس یا مانکن رو از بازار دانلود کن و نصب کن ..با این برنامه کالری شماری کن ..

تا جایی هم که میتونی ورزش کن ..

هفتاددوبودم الان نمیدونم یه سال خورده زایمان کردم .قدم یک پنجاه هفته.برای شروع پنج کیلولاغرشم انگیزه ...

پس فعلا روزی ۱۳۰۰ کالری مصرف کن ...

و حداقل یک روز درمیان ۱ ساعت ورزش کن ....و هرچه بیشتر ورزش کنی ..بهتره ..

نیکی از ۳ شنبه  هر روز فسته ؟؟؟؟؟

کاش منم میتونستم ۳شنبه ک نشد ۴شنبه فست

۵شنبه خگخ و فست

جمعه نشد 

امروز باز فستم

رژیممو شروع کردم.         وزن شروع۷۶.۶۰۰😦.          وزن این هفته۵۹.   وزن هدف ۵۵.     
پس فعلا روزی ۱۳۰۰ کالری مصرف کن ... و حداقل یک روز درمیان ۱ ساعت ورزش کن ....و هرچه بیشتر ورزش کنی ...

روز اول ناشتا ..بعد از دستشویی خودت رو وزن کن ..بعد از اون هفته‌ای یکبار ۱ شنبه ها ....روز های پریود و ۲ روز قبلش هم نباید وزن کنی کاذب بالا نشون میده ...

همیشه هم با یک ترازو وزن کن 

774
757