2733
2734
عنوان

سوسک های چندش آپارتمانی 😣😣😣

231 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

خونه قبلی من سوسک های چندش آور آپارتمانی داشت هرکاری کردم از بین نرفتن تا خونه مو جابجا کردم حالا بعد از یک ماه تو این خونه هم دو تا دیدم 😢😢😢😢 دارم دیوونه میشم احساس میکنم زندگیم چندشه

خواهش میکنم راهنماییم کنین

...

از این طرح های اگو هست عزیزم همه خونه ها میرن چاره ای نیست تو چاه هاتون گازوییل بریزین نمیتونن بیان بالا گلم

مامان بزرگم همیشه میگفت:ننه خوشبختیتو جار نزن،نذار کسی بگه خوش بحالش،همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای بابا 😏فکرشو کن میاد سمتتا  بیخیال باش بزار بره

تو خونه قبلی دو سال درگیرشون بودم چندشهای کثیف رو اومدم اینجا به این خیال که خونه نوسازه سوسک نداره فکر کنم از خونه قبلی اوردمشون😢😢😢

...
2738
تو خونه قبلی دو سال درگیرشون بودم چندشهای کثیف رو اومدم اینجا به این خیال که خونه نوسازه سوسک نداره ...

من دیروز دو تا مارمولک کشتم یکی  تو پله های اتاق یکی هم کنار تلوزیون

تو خونه قبلی دو سال درگیرشون بودم چندشهای کثیف رو اومدم اینجا به این خیال که خونه نوسازه سوسک نداره ...

وایی دقیقایک ماه پیش مشکل تروداشتم عزیزم وبخاطرش تاپیک هم زدم بعدش سم امحاخریدم ریزریزبپاش تومسیرشون وگوشه های خونه مثل روغنه اصلنم بدنیست پاکشم نکن وهرشب تمدیدکن قیمتش هم10هزارتومنه عااااااالیه یعنی خونم پرسوسک بودالان یه دونه هم اثری ازشون  نیست میرن توفاضلاب میمیرن،تاتخم ریزی نکردن حتماامتحان کن

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶
وایی دقیقایک ماه پیش مشکل تروداشتم عزیزم وبخاطرش تاپیک هم زدم بعدش سم امحاخریدم ریزریزبپاش تومسیرشون ...

گلم من توی تاپیکت اومدم امحا هم خودم بهت پیشنهاد دادم ولی اینجا فاضلاب رو بستیم روش پارکت کردیم دیگه جایی ندارن برن

...

اره لای درز کابینتا هر شکافی و سوراخی که هست بزن اسپره کن  گوشه های کابینتا پشت لوازم برقی و یخچال و ماشین لباسشویی هر جایی که فک میکنی امکانش هست باشه یا اگه جایی سوسک دیدی بعد خشک شد اصلا نشوری یا پاک نکنی تا دو ما ه موندگار من خودم امتحان کردم با همون بار اول تاثیر گذار بود از شرشون خلاص شدم 

2706