2726
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154840 بازدید | 14452 پست
سلام مادرا عزیز .من شنبه دخترم ب دنیا اومد.زایمان طبیعی داشتم. ولی بخیه زیاد خوردم😢😢😢 الان موقع ...

مبارک باشه قدم نی نی . انشالله به خوشی بزرگش کنی. تونستی خاطره زایمانتو بزار الان به درد ما می خوره 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مادرا عزیز .من شنبه دخترم ب دنیا اومد.زایمان طبیعی داشتم. ولی بخیه زیاد خوردم😢😢😢 الان موقع ...

سلام عزیزم قدم نینی ناز مبارک

عکسشو بذار ببینیم گلم

اسمش چیه؟ 

وزن و دور سرش چقدر بود؟

شیاف حتما استفاده کن نفعش الان برای تو بیشتر از ضررش هست . منم دردای سزارینی رو با شیاف تحمل کردم هیچ مشکلی نداره.

2728
اخه شیر من هنوز ماکه و میک زدنش سخته...  و هر نیم ساعت شیر میخوره. مجبورم بشورم

عزیزم زیاد سینه ت رو نشور بیشتر خشک میشه و نوکش زخم میشه. تا میتونی بذار چرب باشه. همون شیر خودت رو مرتب روش بمال

منم هنوز شیرم آغوزه و خیلی غلیظ تجربه به من نشون داده شیر آغوز چسبناکه و وقتی روی نوک سینه هست به لباس زیر میچسبه و باعث میشه زخم بهتر بشه به خاطر همین من از پماد شقاش استفاده میکنم

بیشتر بدوش نذار بمونه من سینه ام خیلی سفت میشه مثل سنگ و ورم هم داشت نمیشد بهش دست زد میگفتم سینه هام بادکنک شده هر الان ممکنه بترکه

ببخشید به جای بدتر اشتباهی بهتر تایپ کردم

من برای مشکل سفتی و ورم سینه هام مامانم سینه هامو گچ کرد باید تمام سینه رو بجز نوک سینه گچ کنی کم کم از گچ حرارت در میاد و خودش از نوک سینه شیر راه میفته بعد از یکساعت و نیم تمیز میکنی میدوشی اونموقع راحت دوشیده میشه برای من که آب رو آتیش بود چند بار زدم

ببخشید به جای بدتر اشتباهی بهتر تایپ کردم من برای مشکل سفتی و ورم سینه هام مامانم سینه هامو گچ کرد ...

من دردشو تحمل میکنم میدوشم... دیگه مشکلی با رگ کردنش ندارم. نوک سینه هم یادمه سر قبلی تا روز پانزدهم تحمل کردم خوب شد

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام

سلام بچه ها منم دیروز عصر دردام گرفت اومدم بیمارستان.و یک شب زایمان کردم. بچه امو بستری کردن میگن تنفسش صدا داره.دعا کنید واسش حالش خوب شه

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
سلام بچه ها منم دیروز عصر دردام گرفت اومدم بیمارستان.و یک شب زایمان کردم.  بچه امو بستری کردن م ...

مبارک باشه عزیزم ایشالا هرچه زودتر نی نی رو صحیح وسلامت مرخص میکنن وباهم میریدخونه

این تیکر یکسالگی گل پسرم است 
2706