2737
2734
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154843 بازدید | 14452 پست
عزیزم مقدارشو مطمئنی ؟؟ من خیلی کمتر خوردم هنوز یه بطری تموم نشده فقط کاسنی روزی تقریبا یه استکان ش ...

من برای بارداری اولم یه دکتر گیاهی بهم گفت . من هم سردیم میشه ولی خوب بهتر از اینه که نی نی زردی داشته باشه

با تولد پسرم خداوند معجزه ای را برای یک عمر در برابرم قرار داد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان های عزیز قدم نو رسیده ها تون مبارک.. 😍😍 دعا کنید من و بقیه دوستان هم بسلامتی فارغ  شیم ...

فاطی جون بارداری شما هم؟؟ 

تاپیک مدیریت هزینه ها بودی درسته؟؟

یارب نظر تو برنگردد...
2728
خانوما کسی میدونه چرا جفت جدا نمیشه  جفت قدامی اینطوره یا خلفی؟؟

متاسفاته ۶۰ درصدجفت های قدامی این جورن چون جلون ومتاسفانه برای منم قدامیه 

پسرم فرشته ی کوچولوم به زندگیم خوش اومدی 
2738

سلام مامانای خشکل امشب شب عزیزیه

هم تبریک بابت نی نی های نازتون خداحفظش کنه هم التماس دعابرای بقیمون انشاالله همگی به سلامتی نی نی هامونو بادل خوش بغل بگیریم،الهی آمین 

منم انشاالله هفته اینده برم دکترببینم نوع زایمان بالاخره چی میشه دعام کنید😘

ای جونم ماشاالله  زیرسایه پدرومادرش بزرگ بشه انشاالله شماچندهفته زایمان کردی مگه?

ممنون عزیزم 

من 35 هفته و 6 روز کیسه آبم پاره شد 

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

سلام مامانای عزیز

من دیروز با دکترم صحبت میکردم گفت چند هفته پیش یکی از مریضام که تازه شش روز بود سزارین کرده بود اومد پیشم گفت دستام بی حسه به نظرم مشکوک بود چون نمیشد گفت اثر بیهوشیه سریع براش ام آر ای نوشتم شوهرش میگفت نه این تازه عمل کرده و این اثر داروی بیهوشی با شوهرش دعوا کردم و گفتم سریع ببرش ام آر ای وقتی جواب آورد دیدیم تو مغزش یک لخته خونه اگر دیرتر میومد یا سهل انگاری میکرد معلوم نبود چی میشد.

هر مشکلی داشتین با دکترتون درمیون بذارین شاید از نظر بقیه طبیعی باشه ولی این دکتر باید تشخیص بده مشکلی هست یا نه

2706