2737
2734
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154843 بازدید | 14452 پست
من جنسیت رو دوست ندارم بگم اخه خیلی بد سرشون تو زندگیمه سر لج و لجبازی با اینا شده میخوام اصلا نگم ب ...

عزیزم متاسفانه با همچین ادمایی درگیر هستی دیگه . ولی نیاز نیست به همه جواب بدی اگه دوست نداری جنسیتش رو بگی نگو . فکرشم نکن . چون عزیزم خدای ناکرده همین فکرها و ناراحتی ها روی بچه ت تاثیر میذاره. 

به اون دختر 20 ساله لازم نیست جواب بدی اصلا پیامشو ندیده بگیر. بعدا بگو ندیدم پیامتو . اگه باهاشون صمیمی نیستی نیاز نیست جواب بدی عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام,به نظرتون مامان گریه کنه وناراحت بشه برا نی نی اتفاقی میوفته

سلام عزیزم وقتی ناراحت باشی نا خوداگاه گریه میکنی دیگه دست خودت نیست . اما سعی کن زود خودتو شاد کنی و از اون فاز بیایی بیرون تا نینی تاثیر نگیره 

2728
من تا انومالی به کسی نگفتم باردارم خیلی ها نمیدونستن . حتی خیلی از اقوام درجه یکمون وقتی شکم قلمبه م ...

بازم فهمیده اند فامیل هاتون،اینایی که من میبینم من بهشون رو ندادم وگرنه اینکه چند بار هم اقدام کردیم هم میخوان بپرسن،الان تا منو ببینن میخوان آنالیز کنن که دماغم چاق شده یا نه راه رفتنم چطوره،ناز میکنم یا نه،شکمم گرده یا پهن،زشت شدم یا خشگل، آنالیز کلی،بخاطر همین به همسرم گفتم منو با فامیل هات روبه نکن من اعصاب اینا رو ندارم حتی پدرشوهرم رو نزدیک یک ماه نیم دو ماه ندیدیم با اینکه تو يه ساختمان هستیم،شرایط منم اینجوری فامیل های همسرم همه نزدیک هم هستند و خونه هم خیلی میرن میان واسه همین خیلی دوست دارن آمار بگیرن منم نمیرم، بخدا اعصابشون رو ندارم 

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
2738
من نگرانم نکنه چون گریه کردم قلب بچم چیزیش بشه    

نه عزیزم به این سادگی ها قلب بچه چیزیش نمیشه اما ممکنه حساس و زود رنج بشه. البته خیلی از خصوصیات رو بچه اکتسابی بعد از تولد بدست میاره و خیلی ها رو از طریق ژن دریافت میکنه. 

اگه یه لحظه ناراحت شدی اشکال نداره اما زیاد تو اون حال نمون فوری به یه چیز خوب فکر کن یه کار باحال انجام بده خوشحال بشی

وای بچه ها من تو پنج ماهم ینی دارم میرم تو ۶ ماه ولی شکمم خیلی کوچیکه نکنه بچم ضعیف باشه ؟😔😔ولی دک ...

اینجوری فکر نکن میگن از 6 ماهی رشدش زیاد میشه

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
وای بچه ها من تو پنج ماهم ینی دارم میرم تو ۶ ماه ولی شکمم خیلی کوچیکه نکنه بچم ضعیف باشه ؟😔😔ولی دک ...

اینجوری خیلی خوبه . مهم سونوگرافی هست عزیزم وزن بچه و طول بدنش 

من قبل از بارداریم شکم داشتم الان شبیه 6 7 ماهه ها شدم تازه یکی تو ارایشگاه بهم گفت ماه اخری ؟!!!!!!!

2706