2737
2734
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154843 بازدید | 14452 پست

سلام دوستان

من غربالگري اول را دادم كه خداروشكر جوابش خوب بود ، بعدش دكتر برام سونوي آنونالي نوشت كه اونم خوب بود خداروشكر ولي بهم نگفته كه غربالگري دوم برم . لازمه برم؟ چجوريه؟ همين آنومالي بسه؟

سلام منم غربالگری دومم رو توی ۱۶ هفتگی انجام دادم خداروشکر جوابش هم خوب بود نی نیمَم پسره😍البته اول ...

سلام عزیزم خداروشکر 

آره عزیزم خیلی خوبه تکون میخوره و حسش میکنیم . ان شاالله این 4 ماه باقی مونده هم به سلامت سپری بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من غربالگري اول را دادم كه خداروشكر جوابش خوب بود ، بعدش دكتر برام سونوي آنونالي نوشت ك ...

سلام عزیزم مهم  سونوی ان تی و انومالی هستن . این ازمایشات قدیما نبودن و ملاک تشخیص سونوگرافی بود . الانم ازمایشا زیاد شدن اما زیاد معتبر نیستن و درصد خطا دارن . دکترت تشخیص داده نیازی به ازمایش غربال دو نداری . کاش دکتر منم همینطوری بود . با استرس های بی خودی اذیتم نمیکرد . 

ان شاالله نینی ت به سلامت بیاد بغلت گلم.

سلام عزیزم مهم  سونوی ان تی و انومالی هستن . این ازمایشات قدیما نبودن و ملاک تشخیص سونوگرافی بو ...

منم هم غربال اولم خوب بود هم آن تی و آن بی

سونو آنومالی هم خوب بود ولی یهو آز غربالگری دومم ریسک رو زد یک به یازده

واقعا اینا قابل پیش‌بینی نیست و به قول شما فقط دارن بهمون استرس میدن😭

منم الان منتظرم جواب آمنیو بیاد

خداوند هرگز دیر نمی کند. الهی شکررررررررر بعد از یک سال و دو ماه خدا به من و همسرم نظر لطف کرد.
2731
منم هم غربال اولم خوب بود هم آن تی و آن بی سونو آنومالی هم خوب بود ولی یهو آز غربالگری دومم ریسک رو ...

وقتی انومالی خوب بوده جواب امینو سنتز هم خوبه شک نکن . 

ان شاالله این 4 ماه باقی مونده هم به سرعت و به راحتی و سلامتی طی بشه

سلام مامانا خوبید نی نیها خوبن چرا اینقدر به خودتون استرس میدین همه چی دست خداست ازاین دوران لذت ببرین ازتکونای هدیه ی خداکه توی شکمتون کاملا لذت ببرین که وقتی بدنیا بیان دلتون واسه این دوران تنگ میشه این دردهای کمر شکم پاها ویارهای عجیب همه بعدن براتون بامزه میشه وخاطره میشه پس سعی کنین خیلی سخت نگیرین مگه قبلا این آزمایشها بود یا ان تی یا آنومالی هیچکدوم نبود من به شخصه دو تا بچه دارم مثل دسته گل بدون وجود این سونوها وآزمایشها

این تیکر یکسالگی گل پسرم است 
2738
خيليا اين چند روزه درمورد ماه گرفتگي روز جمعه بهم گفتن كه خطرناكه و... شما چكار ميكنيد؟

عزیزم نیاز نیست کار خاصی بکنی . ماه گرفتگی هم یه پدیده نجومیه . قرار نیست اتفاق خاصی بیفته . ریلکس باش و به چیزای خوب فکر کن

وقتی انومالی خوب بوده جواب امینو سنتز هم خوبه شک نکن .  ان شاالله این 4 ماه باقی مونده هم به س ...

قربونت برم مرسی

ان‌شاءالله 

خداوند هرگز دیر نمی کند. الهی شکررررررررر بعد از یک سال و دو ماه خدا به من و همسرم نظر لطف کرد.
سلام دوستان من غربالگري اول را دادم كه خداروشكر جوابش خوب بود ، بعدش دكتر برام سونوي آنونالي نوشت ك ...

سلام عزیزم من چون آزمایش اول وهردوتاسونوخوب بود دکترم گفت دیگه آزمایش دوم لازم نیس 

پسرم فرشته ی کوچولوم به زندگیم خوش اومدی 
سلام مامانا خوبید نی نیها خوبن چرا اینقدر به خودتون استرس میدین همه چی دست خداست ازاین دوران لذت ببر ...

ممنون عزیزم کاش این حرفا رو دکترا به ادم میزدن متاسفانه در اولویت اول به فکر سود شخصی خودشون هستن و با همکاراشون ساخت و پاخت دارن. دکتر زنان من معرفیم میکنه به پریناتولوژیست و فوق تخصص غدد. اون یکی معرفی کرده به متخصص اطفال . هر مریض رو چند بار بین خودشون پاسکاری میکنن

2706