2726
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154840 بازدید | 14452 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس من شنیدم حتما تو یه روز باید انجام بشه

من از دکتر پرسیدم گفتن اول برو سونو بعد تا دوسه روز بعدش میتونی ازمایش بدی ولی اگه تو یه روز انجام بشه نتیجه ازمایش دقیقتره. اما ضروری نیست که تو یه روز انجام بشه. 

2728
سلام عزیزم نه هر دو رو ازاد حساب کردن و نسخه های دفترچه رو برنداشتن. سونو 90 ازمایش 122 تومن   ...

سلام خانمی 🤗

وای خدا لعنتشون کنه اینهمه به این ملت سخت میگیرن  

دخترکم زیبای منی/  یار نه ماه ی منی /عشق منی

دوستان ۱۱ هفته که پربشه تا آخر ۱۳ وقت دارین واسه غربالگری اول. آزم نهایت تا روز بعدش وقت دارین. هزینه غربالگری تقریبا همه جا آزاده. حالا ترنم جان برا شما خوبه ۹۰ ، مرکز ما ۲۸۰ میگیره. ولی دکترمونم حرف نداره.

سلام

تورو خدا کسی میدونه راه حل بده

3 ماه عذا نمیتونم بخورم از ویار شدید

روزی 3 تا دمیترون میخورم با شربت پرومتازین

8کیلو وزن کم کردم

فشارم رو 9 و 8

باز بالا میارم

معده درد شدید گرفتم

جند دکتر رفتم فقط دمیترون پرومتازین دادن

دارم میمیرم از سردرد سرگیجه

ماه 4 اولاشم

خسته شدم از حالام دارم گریه میکنم

میترسم خودم و بجه تلف بشیم

مطلقا گوشت از هر نوعی نمیخورم یعنی نمیتونم. برنج  همچنین. نان هم تا بره پاییناوردمش بالا. به زور خرما میخورم باز بالا میازم سر درد شدید میگیرم از نخوردن با سر گییجه بدنم یخ یخ میشه میلرزم همشزیر پتو هستم  

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

10. زهره/ 35 سال/دومین اقدام/ بارداری سوم/ بچه سوم/ ال ام پی 29 اسفند/ بتا 570/ سونو قلب هنوزنرفتم/ تاریخ زایمانم ان شالله اواخر آذر

11. باران 97/ 32 سال/ بارداری اول / ال ام پی 26 اسفند/ بتا 428 / ۶ هفته و 5 روز صدای قلبشو شنیدم/ سونو ان تی: ؟ /جنسیت: ؟ / زایمان 5 دی 

12. خدیجه بانوووو/ ۳۸ سال/دوماه اقدام/بارواری دوم/بچه دوم/ال ام پی ۷ اسفند/ بتا ۵۷۰/قلب هفته 7/ان تی هفته یازدهم/ جنسیت؟/ زایمان ۱۱ آذر/تهران

13.حلما / سن :25/ اقدام:10ماه / بارداری اول / ال ام پی :2 اسفند/ تیتر بتا :500/ سونوقلب : هفته 9/ سونو ان تی: ؟/جنسیت:؟/ زایمان:6 آذر / شهر میناب

14.ملورینا / 33سال / فرزند دوم/ LMP دوم اسفند/ سونو قلب: ؟ / سونو ان تی: ؟ / زایمان 9 آذر / شیراز

15.sara9988/ سن ۲۳ / اقدام ۴ ماه / بارداری اول/ Lmp 10 اسفند/ تیتر بتا ۵۰۰/ سونو قلب ۵ هفته و ۵ روز/ جنسیت؟/ تاریخ احتمالی زایمان۱۷ اذر

16.نغمه/ سن :29/ بارداری اول / ال ام پی :6 اسفند/ بتا : 1000 / سونوقلب :هفته 7 / سونو ان تی: ؟ /جنسیت: ؟ / تاریخ زایمان:15 آذر / شهر:اهواز

17.گل سرخ(زهرا)/۱۹ سال/۴ ماه اقدام/بارداری اول/ال ام پی ۸ اسفند/تیتر بتا ۶ روز تاخیر ۳۱۰۰/سونو قلب هفته ۶wو۴d/تاریخ زایمان ۱۵ آذر/قم

18. نوشین25(نوشین)26 سال.1 ماه اقدام/بارداری دوم. سابقه سقط هفته 6./تیتر بتا ندادم از اول/ سونو قلب 7 هفته و5 روز/ تاریخ زایمان 8 اذر/کرمانشاه/ ان تی دادم/

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
سلام مامانا کیا دارن روزه میگیرن؟ ضررش چقدر هست؟

سلام عزیزم من که اصلا نمیتونم بگیرم چون قندم افت میکنه فشارمم میاد پایین ضعف میکنم . نمیخوام خدای ناکرده به جنین صدمه ای وارد بشه که یه عمر خودمو سرزنش کنم . از سه ماهگی به بعد باید تغذیه مناسب تر باشه چون این ماه استخون های جنین و کل اندام هاش درحال شکل گیری هست 

سلام تورو خدا کسی میدونه راه حل بده 3 ماه عذا نمیتونم بخورم از ویار شدید روزی 3 تا دمیترون میخورم ...

سلام عزیزم شما باید بری بیمارستان بستری بشی این حالاتت خیلی بده اخه هیچی که نمیتونی بخوری . عزیزم خیلی ناراحت شدم . لااقل برو درمانگاه بهت سرم بزنن و امپول ویتامین بگیر . اینجوری خیلی بده 8 کیلو هم وزن کم کردی خیلی ضرر داره گلم . دکتر خودت چی میگه؟

بعد ان تی که دادی بچه رشد کرده بود؟ همه چیز خوب بود؟

سلام عزیزم شما باید بری بیمارستان بستری بشی این حالاتت خیلی بده اخه هیچی که نمیتونی بخوری . عزیزم خی ...

ماه پیش 3 روز بستری شدم مرخص شدم ی هفته خوب شدم وباز حالتام برگشت. 2 تا دکتر رفتم فقط دمیترون دادن . فردا جواب ازمایشاتم میاد ببینم چیه میخوام برم ی پیش یه پزشک بهتر

2706