2733
2734
من 4ماه میذاشتم یک هفته از پریودیم بگذره و روز تخمک گذاری که ترشحاتم زیاد میشد اقدام میکردم اما خبری ...

من ماه دوم اقداممه ماه پیش ۳بار اقدام کردم فقط روزای تخمک اما نشد 

اینماه از دوروز قبل تخمک شروع کردم ببینم چی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره..من باکیت...میگن برا پسر حتما زن باید به ارگاسم برسه..من نمیونستم

من ماه پیش با کیت اقدام کردم دقیق روزی که خیلی پررنگ شد با فرداش هر دوبار هم ارگاسم داشتم اما پری اومد😢

2731
من ماه دوم اقداممه ماه پیش ۳بار اقدام کردم فقط روزای تخمک اما نشد  اینماه از دوروز قبل تخمک شر ...

پس هرشب اقدام کنین اگر پسر میخای..اگز دو روز قبل تخمک اقدام کنی وهمون یبار باشه بچت دختر میشه. البته عوامل زیاد دیکه هم هست..باید اسپرم همسر کروموزمy که همون پسره داشته باشه..وگرنه فایده نداره

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
خواهرشوهرم هرماه روزای تخمک گذاری میرفت سونو ووقتی میفهمید تخمک گذاری داره اقدام میکرد بچش دختر شد

اینهمه دکترای تعین جنسیت تاکید دارن حتما روز تخمک باشه برای پسردار شدن اما من فکر میکنم با عقل جور درنمیاد که همه ی اونایی که پسردارن روز تخمک اقدام کرده باشن

2738
اینهمه دکترای تعین جنسیت تاکید دارن حتما روز تخمک باشه برای پسردار شدن اما من فکر میکنم با عقل جور د ...

فقط تخمک گذاری تنها ملاک نیس

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
پس هرشب اقدام کنین اگر پسر میخای..اگز دو روز قبل تخمک اقدام کنی وهمون یبار باشه بچت دختر میشه. البته ...

من دلم راضی نبود به اقدام دوروز قبل تخمک اما همسرم اعتقادی نداره به این چیزا میگه بیخیال باش همه چی دست خداست 

اقدامم همون یه بار نمیشه فردا وپس فردا هم تخمکمه حتما اقدام میکنم تا خدا چی بخواد

اگه ایندفه نشدی ماه بعدی دوران عادتت اصلا سردی نخور خودتو شوهرت خرما زیاد بخورین موز قبل از اقدام بخورین بهد از نزدیکی هم زود از جات بلند نشو وی دستمال جلو خودت بگیر نذار اسپرما بیرون بیان ،ببخشید دیگه خیلی واضح گفتم

اینهمه دکترای تعین جنسیت تاکید دارن حتما روز تخمک باشه برای پسردار شدن اما من فکر میکنم با عقل جور د ...

من دوتا پسر دارم هیچکدوم دقیقا روز تخمک گذاری نبوده بعد از اتمام پریودی بود

2706