2733
2739

خانما من هفته ی10 بارداریم .مشکلم دردهای زیر دل هست .گاهی میسوزه و گاهی تیر میکشه ؟طبیعیه؟

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من هم هفته 13 هستم همین طورم دل درد کمر درد دارم چیزی نیست طبیعیه. راستی شما تهوع داری؟ من که ...

منم همينطور بهم ميگفتن تا هفته ١٦ خوب ميشي ولي هنوز همونجور تهوع دارم 😞

پسرم دنیامه❤❤❤❤

تا وقتی لکه بینی و خونریزی ندادی اوکی است 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
عزیزم من هم هفته 13 هستم همین طورم دل درد کمر درد دارم چیزی نیست طبیعیه. راستی شما تهوع داری؟ من که ...

مرسی که جواب دادی عزیزم .نه من تهوع ندارم ولی دو هفته است لک بینی دارم اعصابم بهم ریخته 

2738
من تازه فارق شدم منم داشتم. رحم داره بزرگ میشه فقط حواست باشه که لکه و خونریزی نداشته باشی

من متاسفانه ذو هفته ست لک بینی دارم خیلی ناراحتم .دکتر شیاف داده و آمپول /بهتر شده ولی کاملا نه 

من تازه فارق شدم منم داشتم. رحم داره بزرگ میشه فقط حواست باشه که لکه و خونریزی نداشته باشی

الان لک بینی دقیقا میشه بهم بگین به چه حد میگن؟ من گاهی ترشحاتم قهوه ایه . این الان یعنی لک بینی؟ البته اولش بیشتر بود الان اینطوری شدم

طبیعی هست من بارداری قبلیم داشتم و به دکتر که میگفتم میگفت دختر جان داری مامان میشی ها 😅 راحت و بی دردسر نیست که

این دفعه ولی نداشتم

برا تهوع اره منم داشتم ,الان هم دارم و باید هر روز دمیترون مصرف کنم

❤️